Wielka dziura w ogrodzie Piaska. Zadziwiające, co odkrył w niej tabloid. Tak się bawi wokalista z kolegami

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny już jakiś czas temu zamieszkał z dala od miasta. Muzyk zaszył się w Górach Świętokrzyskich i stara się strzec swojej prywatności. W ogrodzie ma nietypową budowlę, która pozowała mu osłonić się przed ciekawskimi osobami.

Andrzej Piaseczny to jeden z najbardziej uznanych polskich artystów. Od wielu lat działa w show-biznesie i zaskarbił sobie spore grono fanów. Muzyk regularnie nagrywa kolejne płyty, pojawia się w programach rozrywkowych oraz gra koncerty. Chociaż od kilku już dekad jest jedną z czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej, to jak do tej pory o życiu prywatnym mówił niewiele. Zmieniło się to wraz z jego 50. urodzinami i wydaniem nowego krążka.

Kilka tygodni temu zdecydował się na wielki przełom. Dokonał coming outu i wyznał otwarcie, że jest gejem. Wokalista zrobił to przy okazji promocji nowej płyty 50/50. W jednym z wywiadów, w którym promował dyskografię, opowiedział o piosence Miłość, która jest wyznaniem długo skrywanej tajemnicy.

Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą- mówił Andrzej Piaseczny w rozmowie z Radiem Zet.

Andrzej Piaseczny nieźle urządził się na wsi. Jego dom to prawdziwa oaza

Chociaż Andrzej zdecydował się na głośny i odważny coming out, to nadal nie chce zdradzać więcej ze swojej prywatności. Muzyk jasno stawia granice pomiędzy pracą a tym co z codzienności przekazuje do mediów. Nie wypowiada się na temat tego, czy jest obecnie w związku i nie mówi nic o ewentualnym partnerze.

By zachować jeszcze więcej prywatności, uciekł z dala od miasta. Kilka lat temu osiedlił się na wsi w Górach Świętokrzyskich. To właśnie tam spędza każdą wolną chwilę. Posiadłość w różowym kolorze znajduje się z dala od ludzi. Wiadomo, że jadąc tam Piasek, jest niemal samowystarczalny. Urządził nie tylko piękny dom, który zaopatrzył w panele fotowoltaiczne, ale także ogród pełen warzyw.

Wrażenie robią między innymi tarasy i przestrzeń za domem, gdzie Piasek urządził między innymi ogród warzywny. Rosną tam m.in. buraki, cebula i kapusta, które potem lądują na jego stole – informuje Super Express.

Andrzej znalazł także sposób na to, by ciekawscy nie zaglądali na teren jego posiadłości przez ogrodzenie. Chociaż on sam często publikuje posty, na których pokazuje, jak mieszka, to są chwile, w których chce zachować jak najwięcej prywatności.

Piasek przez lata dbał o to, by nikt nie dowiedział się, jak wygląda jego prywatne życie. W tym celu wykopał za domem wielki dół. To tam odbywają się plenerowe imprezki, grille i ogniska, tak by nikt wścibski zza płotu nie był w stanie podejrzeć muzyka i jego znajomych – czytamy w Super Expressie.

Trzeba przyznać, że wokalista znalazł bardzo ciekawy i kreatywny sposób na uniknięcie ciekawskich oczu. Zdjęcia domu Piaska możecie zobaczyć w naszej galerii.


Andrzej Piaseczny - jadalnia

Andrzej Piaseczny - jadalnia

Andrzej Piaseczny - tak wygląda jego apartament w górach

Andrzej Piaseczny - tak wygląda jego apartament w górach

Andrzej Piaseczny - tak wygląda jego apartament w górach

Andrzej Piaseczny - tak wygląda jego apartament w górach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×