Pokochaliśmy go za rolę Waldka w „Złotopolskich”. Andrzej Nejman teraz wygląda jeszcze lepiej niż w serialu!

Andrzej Nejman dawniej

Andrzej Nejman dawniej

Andrzeja Nejmana pokochała cała Polska, za rolę prostodusznego Waldka w serialu Złotopolscy. Jak dzisiaj wygląda i co robi aktor?

Andrzeja Nejmana swego czasu cała Polska kojarzyła z rolą Waldka Złotopolskiego w bardzo popularnym serialu TVP Złotopolscy. Choć emisja produkcji zakończyła się prawie 9 lat temu, wiele osób pamięta przystojnego aktora. Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej.

Andrzej Nejman – jak się zmienił aktor ze Złotopolskich?

Serial Złotopolscy miał ogromna grupę fanów. Żeńska część widowni z pewnością zapamiętała przystojnego Waldka ze Złotopolic. W jego rolę wcielał się Andrzej Nejman, który dzięki temu zyskał sporą popularność. Jak się okazuje, niewiele zostało mu z dawnego wyglądu. Aktor bardzo się zmienił.

Andrzej Nejman był jednym z wielu aktorów, którzy zagrali w serialu i zdobyli dzięki temu rozpoznawalność. Przypomnijmy choćby Bartłomieja Topę czy Annę Przybylską.

Do rodziny Złotopolskich należał przystojny, prostolinijny Waldek, który był związany z Marcysią, która zagrała Magdalena Strużyńska. Nejman grał w serialu łącznie 11 lat, aż do 2008 roku. Dwa lata po jego odejściu produkcja została zdjęta z anteny.

Andrzej Nejman po latach wygląda zupełnie inaczej niż w pamiętnej roli. Trudno rozpoznać go na pierwszy rzut oka. Przybrał nieco na wadze, ale nadal ma bujną, charakterystyczna bond czuprynę.

Andrzej Nejman z żoną Małgorzata Nejman

Andrzej Nejman z żoną Małgorzata Nejman

Gdzie wystapił Andrzej Nejman oprócz Złotopolskich?

Andrzej Nejman zagrał Witka w filmie „Poranek kojota”. W 2005 roku wystąpił także w pierwszej edycji show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie zatańczył w parze z Magdaleną Soszyńską, a w 2007 roku brał udział w programie „Jak oni śpiewają”.

Przez jakiś czas prowadził też program polonijny „Ludzie listy piszą”. Od 2010 roku jest dyrektorem Teatru Kwadrat.

Zobacz: Rinke Rooyens i Alicja Majewska ufundowali wigilię dla starszych osób. Ty też możesz [WIDEO]


Andrzej Nejman dawniej

Andrzej Nejman dawniej

Andrzej Nejman dawniej

Andrzej Nejman dawniej

Andrzej Nejman z żoną Małgorzata Nejman

Andrzej Nejman z żoną Małgorzata Nejman

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×