Szukaj

Syn Edyty Górniak zakochany po uszy! Allan Krupa jest w stałym związku od roku! Jego dziewczyna to niewiarygodna piękność

Edyta Górniak może mieć wreszcie powody do wielkiej radości. Allan Krupa przeżywa miłosne uniesienie, którym pochwalił się na Instagramie. Od kiedy prawdopodobnie jest w związku? Czy jego piękna dziewczyna spodoba się słynnej matce?
Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

W ostatnim czasie życie Edyty Górniak to istne uczuciowe tornado. Gwiazda ma u boku nowego przystojnego partnera, który poważnie zawrócił jej w głowie. Wybrankiem serca piosenkarki jest Tomasz Mazurkiewicz – były piłkarz Arki Gdynia.  Adorator piosenkarki mieszka w Sopocie, zatem nic dziwnego, że wraz z Edytą pojawił się na słynnych sopockich urodzinach Allana Krupy.

Od tego czasu w sieci rozlały się zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których Edyta Górniak jest w objęciach Tomasza. Były sportowiec nie krył się ze swoim romansem, bowiem niedawno na profilu zamieścił filmik, na którym szaleje z synem diwy na strzelnicy. Okazuje się, że to nie wszystko. Górniak ma kolejny powód do radości – jej 15-letni syn również jest zakochany, i to prawdopodobnie już od roku!

Czy Allan Krupa ma dziewczynę?

Allan Krupa przypomniał o swoim związku niedawno na Instagramie, publikując uroczą fotkę ze swoją ślicznotką. Zdjęcie zostało zrobione rok temu w czerwcu, wówczas Allan poznał piękną nastolatkę – Patrycję Jugowiec.

Dziewczyna już rok temu chwaliła się swoim związkiem z synem największej gwiazdy pop w kraju. Wówczas na jej profilu pojawiła się to samo wspólne selfie opatrzone serią serduszek. Wszystko zatem wskazuje na to, że miłość między Allanem a Patrycją kwitnie.

Ciekawe, co na to Edyta Górniak…

View this post on Instagram

again the same????????

A post shared by Patrycja Jugowiec (@patrycja.jugowiec) on

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!

Zobacz: Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!

Zobacz: Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie


Allan Krupa i Patrycja Jugowiec są parą?

Allan Krupa i Patrycja Jugowiec są parą?

Allan Krupa ze swoją dziewczyną

Allan Krupa ze swoją dziewczyną

Patrycja Jugowiec - dziewczyna Allana Krupy

Patrycja Jugowiec - dziewczyna Allana Krupy

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×