Syn Edyty Górniak zakochany po uszy! Allan Krupa jest w stałym związku od roku! Jego dziewczyna to niewiarygodna piękność

Allan Krupa z Edytą Górniak

Allan Krupa z Edytą Górniak

Edyta Górniak może mieć wreszcie powody do wielkiej radości. Allan Krupa przeżywa miłosne uniesienie, którym pochwalił się na Instagramie. Od kiedy prawdopodobnie jest w związku? Czy jego piękna dziewczyna spodoba się słynnej matce?

W ostatnim czasie życie Edyty Górniak to istne uczuciowe tornado. Gwiazda ma u boku nowego przystojnego partnera, który poważnie zawrócił jej w głowie. Wybrankiem serca piosenkarki jest Tomasz Mazurkiewicz – były piłkarz Arki Gdynia.  Adorator piosenkarki mieszka w Sopocie, zatem nic dziwnego, że wraz z Edytą pojawił się na słynnych sopockich urodzinach Allana Krupy.

Od tego czasu w sieci rozlały się zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których Edyta Górniak jest w objęciach Tomasza. Były sportowiec nie krył się ze swoim romansem, bowiem niedawno na profilu zamieścił filmik, na którym szaleje z synem diwy na strzelnicy. Okazuje się, że to nie wszystko. Górniak ma kolejny powód do radości – jej 15-letni syn również jest zakochany, i to prawdopodobnie już od roku!

Czy Allan Krupa ma dziewczynę?

Allan Krupa przypomniał o swoim związku niedawno na Instagramie, publikując uroczą fotkę ze swoją ślicznotką. Zdjęcie zostało zrobione rok temu w czerwcu, wówczas Allan poznał piękną nastolatkę – Patrycję Jugowiec.

Dziewczyna już rok temu chwaliła się swoim związkiem z synem największej gwiazdy pop w kraju. Wówczas na jej profilu pojawiła się to samo wspólne selfie opatrzone serią serduszek. Wszystko zatem wskazuje na to, że miłość między Allanem a Patrycją kwitnie.

Ciekawe, co na to Edyta Górniak

View this post on Instagram

again the same????????

A post shared by Patrycja Jugowiec (@patrycja.jugowiec) on

Zobacz: Allan Krupa pali papierosy! Wyprowadzona z równowagi Edyta Górniak postawiła synowi restrykcyjne ultimatum!

Zobacz: Urocza córka Dariusza Krupy wyrosła na śliczną dziewczynkę! Jest coraz bardziej podobna do Allanka i za kilka lat złamie niejedno serce!

Zobacz: Edyta Górniak śmiertelnie martwi się o syna. Życie Allana może być w poważnym niebezpieczeństwie


Allan Krupa i Patrycja Jugowiec są parą?

Allan Krupa i Patrycja Jugowiec są parą?

Allan Krupa ze swoją dziewczyną

Allan Krupa ze swoją dziewczyną

Patrycja Jugowiec - dziewczyna Allana Krupy

Patrycja Jugowiec - dziewczyna Allana Krupy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×