Szukaj

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się domowym spa. Najmłodszy synek nie ma litości dla jej twarzy

Ola Żebrowska z synkiem

Ola Żebrowska z synkiem

Aleksandra Żebrowska pochwaliła się w sieci domowym spa. Chyba nikt nie spodziewał się, że ma osobistego masażystę. Jej post wywołał salwy śmiechu.

Aleksandra Żebrowska w zeszłym roku po raz trzeci została mamą. Żona znanego polskiego aktora pod koniec sierpnia urodziła kolejnego syna. Przyszła mama od samego początku chętnie dzieliła się zdjęciami swojego rosnącego brzuszka. Szczęśliwą nowinę ogłosiła w bardzo zabawny sposób – pokazała się w kostiumie kąpielowym i z ogórkiem kiszonym w ręku. Z hasztagów można było wyczytać, że przygotowuje się do powitania na świecie kolejnego dziecka.

Od tamtej pory Żebrowska nie szczędziła swoim fanom kolejnych ujęć, na których mogli oni podglądać, jak zmienia się jej ciało podczas ciąży. Nie miała ona problemów z tym, by pokazywać krągłości ubrana jedynie w bikini lub publikować kadry pełne niedoskonałości. Dzięki temu spotkała się z ogromnym podziwem wśród swoich obserwatorek, które licznie dziękowały jej za zdjęcia bez retuszu, pokazujące całą prawdę o ciąży, jakiej w sieci wciąż brakuje.

Aleksandra Żebrowska pokazała domowe spa

Po narodzinach syna Ola również nie miała problemów z pokazywaniem odważniejszych kadrów. Jest ona jedną z tych mam, które udowadniają, że macierzyństwo nie jest tak różowe, jak pokazują to inne influencerki. Na jej profilu próżno szukać cukierkowych i wystylizowanych zdjęć w idealnie skrojonych aranżacjach. Jej social media są reżyserowane przez prawdziwe życie.

Dzisiaj na profilu żony Michała Żebrowskiego pojawiło się zdjęcie z jej kilkumiesięcznym synem. Feliks postanowił zrobić swojej mamie masaż twarzy. Na zbliżeniach, jakimi podzieliła się Aleksandra z odbiorcami, można zauważyć, że maluch mocno się zaangażował w swoją rolę, a na twarzy jego mamy pojawił się wymowny grymas.

#facelift #massage #with #moisturizer #homespa – podpisała zdjęcia Ola.

Zabawna publikacja szybko spotkała się z odzewem ze strony fanek, które po raz kolejny biją Żebrowskiej brawa za to, że pokazuje prawdziwe uroki posiadania dzieci.

  • Haha. Kocham Twój profil.
  • I mina Twoja. Cudo.
  • Uwielbiam.
  • Tak wygląda życie matki. Zrobiłaś mi dzień.
  • U mnie jest identycznie.

Trzeba przyznać, że najmłodszy synek gwiazdy bardzo dba, by jego mama miała odpowiednio wymasowaną twarz, bez drogich specjalistycznych zabiegów.


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×