Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda jej „Poranny stretching”. Jej skóra mocno ucierpiała. Dokładnie widać co się z nią dzieje

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda jej poranny stretching. Gwiazda chyba inaczej to sobie wyobrażała. Jej najmłodszy syn obudził ją bladym świtem. Zobaczcie zdjęcia.

Aleksandra Żebrowska od ponad dekady jest szczęśliwą żoną Michała Żebrowskiego. W tym czasie para doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowują dwóch starszych synów: Franciszka i Henryka, a także Feliksa, który dołączył do rodziny kilka miesięcy temu. Żona aktora nie ukrywa, że w macierzyństwie odnalazła się wspaniale.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata-  zdradziła.

Ola szybko stała się równie popularna co jej mąż. Jej profil na Instagramie obserwuje ogromna liczba fanów, a ona bezustannie stara się dostarczyć im ciekawych treści. Relacjonowała w sieci przebieg ciąży, a po narodzinach Feliksa szybko wróciła do social mediów.

Aleksandra Żebrowska pokazała, jak wygląda poranek w jej domu

Ola cały czas zyskuje na popularności głównie dlatego, że nie koloryzuje swojego życia, a pokazuje, jak naprawdę wygląda codzienność matki trojga dzieci. Zamieszcza posty, które dalece odbiegają od standardów Instagrama. Nie ma żadnych problemów z tym, aby zademonstrować niedoskonałości swojego ciała. Chociaż po trzech ciążach wygląda świetnie, to kilka razy udowodniła, że wszystko jest kwestią punktu widzenia.

Żona serialowego doktora Falkowicza nie ma również oporów przed tym, by ujawnić nieporządek, jaki czasami panuje w jej domu. Wiadomo, że przy opiece nad dziećmi nie zawsze ma czas na to, aby jej cztery kąty wyglądały jak z katalogu i w ogóle się tego nie wstydzi.

Dzisiaj postanowiła pokazać kolejny kadr z codzienności. W samej bieliźnie zapozowała przed lustrem. Na zdjęciu towarzyszył jej mały Feliks, a fotografię zatytułowaną '”Poranny stretching” można by było wyobrazić sobie nieco inaczej. Sądząc po minie Oli, również wolałaby inny stretching niż ten, który zafundował jej synek.

Poranny stretching- napisała.

Widać, że chłopiec bladym świtem domagał się karmienia piersią. Na wpis gwiazdy masowo zareagowali internauci, którzy nie kryli swojego rozbawienia.

  • O mamciu, ale mi zrobiłaś dzień!
  • Tylko dystans do siebie może nas uratować.
  • Kwiczę.
  • Normalnie znalazł się właściciel.
  • Ale by było nudno na tym insta bez Ciebie Ola!

Takich komentarzy pod postem Żebrowskiej jest mnóstwo. Wy również podziwiacie jej dystans do siebie?


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Ola Żebrowska w salonie

Ola Żebrowska w salonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×