Ich przyjaźnią żyła cała Polska. Ola Kwaśniewska wreszcie wyznała, dlaczego już nie utrzymuje kontaktu z Marią Wiktorią Wałęsą

Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak naprawdę wyglądały jej relacje z Marią Wiktorią Wałęsą. Mówiło się o przyjaźni, tymczasem...

Maria Wiktoria Wałęsa popularność zdobyła 12 lat temu, kiedy zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami. Kiedy zaprzyjaźniła się z tancerką Edytą Herbuś, stała się łakomym kąskiem dla paparazzi. Bardzo często stawała się bohaterką artykułów w kolorowej prasie. Jak wspominała po latach, wydawało jej się, że jest gotowa na udział w show, bo wydawało jej się, że pracując dla ojca, Lecha Wałęsy, wystarczająco poznała mechanizmy show-biznesu.

Miałam dopiero 24 lata i trudno mi było odmówić z takich zwyczajnych, ludzkich powodów. Chciałam nauczyć się tańczyć, chciałam przeżyć przygodę… Nie miałam świadomości tego, co się później wydarzy. Pracowałam już jakiś czas z moim tatą i wydawało mi się, że – przynajmniej trochę – wiem, jak funkcjonują media. Byłam w błędzie – mówiła w rozmowie z Galą.

Maria próbowała przekuć sławę i zainteresowanie w coś dobrego. Założyła fundację o nazwie Celebrity Nation, której głównym celem miało być wspieranie młodych ludzi w przebiciu się do mediów. Niestety projekt nie powiódł się.

To właśnie w czasie Tańca z Gwiazdami mówiło się o przyjaźni dwóch córek byłych prezydentów – Marii Wiktorii Wałęsy i Aleksandry Kwaśniewskiej. Po latach Ola zdradziła, jak naprawdę wyglądały ich relacje.

Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Młode, piękne i przebojowe. Jako córki prezydentów III RP rezydowały w pałacu na Krakowskim Przedmieściu. Obie dały się poznać jako znakomite tancerki w Tańcu z gwiazdami. Obie wykorzystały swoje przysłowiowe 5 minut najlepiej, jak umiały. Maria Wiktoria Wałęsa zniknęła w końcu z show-biznesu, a Ola Kwaśniewska na jakiś czas zagościła w telewizji. Potem i ona się wycofała, ale była aktywna w sieci. Obecnie współprowadzi Miasto Kobiet w TVN Style i nadal jest zapalona influencerką.

Podczas jednej z sesji Q&A na Instagramie została zapytana o to, czy jeszcze przyjaźni się z Marią Wiktorią Wałęsą. Jej odpowiedź zapewne zaskoczy wielu:

Z Marysią widziałyśmy się jakieś 3 razy w życiu… – napisała Kwaśniewska.

Jesteście zaskoczeni, że głoszona przez media przyjaźń okazała się przelotną znajomością?


Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Ola Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa

Ola Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa

Ola Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa

Ola Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa

Komentarze

 • Gośćlidka6 pisze:

  Dla wszystkich krytyków ,,,,,,,, spójrzcie najpierw na siebie chwilę pomyślcie a potem napis,Cię coś fajnego zobaczycie jak polepszy się wam samopoczucie. Uwierzcie szczycie to nic fajnego.

 • Henio Świder pisze:

  Ani już młode, bo to dawno im minęło, ładne nigdy nie były, taka ciut POniżej średniej krajowej. Tylko dzięki POzycji ojców tam je POwołali i babska próżność POzwoliła im uwierzyć, że coś sobą prezentują. POtomstwo czerwonej burżuazji, co to do pracy nie muszą chodzić.

  • Zoom pisze:

   Musisz byc bardzo mlody i glupiutki zycie dopiero przed toba, kariery zadnej nie zrobisz bo ojciec nikim a talentu tz nie posiadasz, jak ojciec oczywiscie. A uroda to kwestia gustu ty tez nie wszystkim sie podobasz.

  • Jolka pisze:

   I znowu ta wredna zazdrość przemawia w każdym słowie. Czy polski naród kiedykolwiek ( z wyjątkami) przestanie być zawistny?

 • BrandonDooke pisze:

  Hi, I would like to meet you, come to my page https://bit.ly/30hKZCx

 • Jula pisze:

  Ha ha ha dawno się tak nie uśmiałam. Rodzice razem imprezowali. Imieninki i te sprawy i dziewczyny się znają jak łyse konie. Przecież ojcowie z jednego koryta korzystali.

 • Gośćgosc pisze:

  Ten idiota,tka , co pisze ze,,,,kobiety myjta się, bo śmierdzą , , ma siebie na.mysli. jesli ktos dba o swoją higienę osobistą to.niezaleznie od płci po prostu ,pachnie. dlatego żal.mi Cię, bo chyba.ciebie.ludzie omijaja,,,.bo cuchniesz jadem ,, tego na pewno nie zmyjesz

 • Ona pisze:

  Naprawde ? Cos takiego !!!!! Który komentarz , wysłałam dwa 🙈Ten jest trzeci