Szukaj

Kinga Rusin wytknęła Agustinowi Egurroli współpracę z TVP. Tancerz odpowiada. Krótko i na temat

Agustin Egurrola i Kinga Rusin

Agustin Egurrola i Kinga Rusin

Agustin Egurrola odpowiada Kindze Rusin, która jakiś czas temu skomentowała jego transfer do TVP. W nowym wywiadzie zdobył się na szczere słowa.

Agustin Egurrola jest tancerzem z wieloletnim doświadczeniem. Popularność przyniosły mu dwa programy TVN, You can dance oraz Mam Talent, gdzie oceniał występy uczestników. Niedawno dołączył do show Telewizji Polskiej i jest jednym z trzech jurorów Dance Dance Dance

Wiadomość o transferze Agustina do TVP obiła się szerokim echem w mediach. Skomentowało ją kilka znanych osób. Wśród nich była m.in. Kinga Rusin, która nie przebierała w słowach:

Pozdrawiam Was, gwiazdy TVP, i lustra w Waszych domach też pozdrawiam, o ile jeszcze tam wiszą! Ps. Agustin @agustinegurrola, gratuluję laudacji we wczorajszych Wiadomościach. Żeby tylko prezes nie był zazdrosny…

Agustin Egurrola odpowiada Kindze Rusin. Co powiedział?

Agustin Egurrola w kilku wywiadach wypowiedział się na temat swojej decyzji. Podkreślał, że podjęcie jej nie było wcale dla niego łatwe:

To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w Dance Dance Dance jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji – komentował w Party.

W najnowszej rozmowie juror Dance Dance Dance powiedział, że program TVP jest kolejnym przystankiem w jego tanecznej karierze:

Taniec jest moją pasją, którą kieruję się całe życie i idę za tą pasją. I Dance Dance Dance to był kolejny przystanek na mojej tanecznej drodze, i to są moje priorytety w życiu, i idę do przodu.

Agustin Egurrola został poproszony o komentarz do wypowiedzi Kingi Rusin. Powiedział, że każdy ma prawo do swojego zdania, a on postępuje w zgodzie ze swoim sumieniem:

Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja idę zgodnie ze swoim sumieniem i jestem tam, gdzie jest taniec, gdzie moi tancerze mogą występować, gdzie mogę się realizować. Całe życie się uczyłem tańca, uczę tańca i chcę być w takich programach.

Myślicie, że Kinga Rusin zareaguje na tę wypowiedź?


Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola z Dianą i córką Carmen

Agustin Egurrola z Dianą i córką Carmen

Agustin Egurrola i Kinga Rusin

Agustin Egurrola i Kinga Rusin

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Pani Rusin już podziękowano 👹

 • Gość bubu pisze:

  Rusinka jest zazdrosna, bo z TVN-u wyleciała, a jakoś inne stacje sie o nią nie biją.

 • Kkk pisze:

  Rusinowa każdego poucza, daj spokój kobieto, Agustin pracuje w TVP od wielu lat przy różnych produkcjach

 • Gość. Marinka 13: 42 5.05 pisze:

  ta cala rusinowa to niech wreszcie przastanie krytykowac bo ona ma inna zdanie niech lepiej zajmie sie swoim zyciem i coreczkami nie dziwie sie ze lis od niej uciekl do innej tylko patrzec jak dlugowlosy gogus kujawa w tylek ja kopnie

 • Gość pisze:

  Ależ ta Rusin to obrzydliwa baba – ego jak stąd na księżyc, o innych „zaletach” nie wspominając…

 • Gość pisze:

  Super, odpowiedź konkretna i z klasą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×