Szukaj

Mama Agnieszki Włodarczyk 14 lat temu była ozdobą „Jak oni śpiewają?”. Jak zmieniła się przez lata? Niezłe zaskoczenie

Agnieszka Włodarczyk z mamą

Agnieszka Włodarczyk z mamą

Agnieszka Włodarczyk Wielkanoc spędza w rodzinnym gronie. Aktorka pochwaliła się rodzinnymi kadrami, na których możemy zobaczyć jej mamę, Annę Stasiukiewicz. Kobieta towarzyszyła jej w programie Jak oni śpiewają?. Jak zmieniła się przez te lata?

Agnieszka Włodarczyk oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Aktorka kilka tygodni temu pochwaliła się fanom kadrem, na którym pozuje razem ze swoim ukochanym Robertem Karasiem i pokazała swój brzuszek w pełnej krasie. Chociaż na początku nie chwaliła się swoim stanem, to od momentu pamiętnego ujęcia chętnie dzieli się tym, co u niej słychać i opowiada o przygotowaniach do narodzin. Gwiazda ma energii za dwoje i chociaż będąc w ciąży, zmagała się z koronawirusem, to już czuje się doskonale, a z choroby wyszła obronną ręką.

Aktorka jest już na ostatniej prostej na porodówkę i powoli odlicza dni do narodzin swojej pociechy. Wielkanoc to dla niej wyjątkowy czas, podczas którego mogła spotkać się z najbliższą rodziną. Zabrała swoją mamę i odwiedziła brata. W podróży towarzyszył jej oczywiście ukochany.

Jak wygląda mama Agnieszki Włodarczyk?

Agnieszka Włodarczyk swoją  karierę w mediach rozpoczęła jako nastolatka. Gwiazda już wielokrotnie udowodniła, że ma nie tylko talent aktorski, ale także świetny wokal. Zostało to docenione przez fanów i jury, podczas pierwszej edycji programu Jak oni śpiewają? w 2007 roku.

Doszła aż do finału show, który obejrzało 5 milionów widzów. W głównym starciu pokonała Nataszę Urbańską i zebrała aż 65% wszystkich głosów. Nagrodą w programie było wydanie własnego krążka. Agnieszka nagrała maxi-singiel z coverami, który szybko uzyskał status platynowej płyty, a potem wypuściła album Nie dla oka… z przebojem Zawsze byłam.

Najwierniejszą fanką Agnieszki była jej mama, Anna Stasiukiewicz, która pojawiała się pośród publiczności w niemal każdym odcinku show. Dzisiaj Agnieszka pochwaliła się dzisiaj jej najnowszymi zdjęciami. Razem spędzają Wielkanoc.

Spokojnego rodzinnego czasu – napisała Agnieszka.

Na zdjęciu widzimy całą rodzinę, w tym piękną mamę, dla której czas zdecydowanie się zatrzymał. Kobieta w ogóle się nie zmieniła i wygląda tak jak 14 lat temu, gdy gorąco kibicowała swojej córce podczas występów w muzycznym show. Już wiadomo, po kim Agnieszka odziedziczyła urodę.

W galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć pani Anny, a poniżej przypominamy najbardziej poruszający występ Włodarczyk, w którym jej rodzicielka wzięła udział. Niespodzianka z okazji Dnia Matki szczególnie wzruszyła Agnieszkę, która nie wiedziała, że w kluczowym momencie na scenie dołączy do niej mama. Przeżyjmy jeszcze raz te wielkie emocje.


Anna Stasiukiewicz - matka Agnieszki Włodarczyk

Anna Stasiukiewicz - matka Agnieszki Włodarczyk

Anna Stasiukiewicz - matka Agnieszki Włodarczyk

Anna Stasiukiewicz - matka Agnieszki Włodarczyk

Anna Stasiukiewicz - matka Agnieszki Włodarczyk

Anna Stasiukiewicz - matka Agnieszki Włodarczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×