Nie poznacie jej! „Monika Olejnik Polsatu” wygląda teraz ostro jak Małgosia Kożuchowska. To zasługa fryzury!

Agnieszka Gozdyra metamorfoza

Agnieszka Gozdyra metamorfoza

Agnieszka Gozdyra skróciła włosy

Agnieszka Gozdyra w Telewizji Polsat pracuje już ponad pięć lat. Z tej okazji postanowiła zaszaleć i zafundować sobie konkretną metamorfozę. Po charakterystycznych, długich włosach dziennikarki nie ma śladu. Zmiana na plus?

Gozdyra często określana jest mianem „polsatowskiej Moniki Olejnik„. Słynie bowiem z tego, że nie ma dla polityków litości, przez co często jest krytykowana przez internautów. Dziennikarka stara się jednak nie przyjmować hejtu, robiąc po prostu swoje:

Krytykują mnie z miliona powodów. Bo jestem kobietą, bo jestem blondynką, bo nie boję się mówić, co myślę, bo idę w kontrze do konserwatywnej większości, a przede wszystkim dlatego, że nic sobie z tego nie robię, co strasznie ich denerwuje – przyznała dziennikarka w jednym z wywiadów.

Agnieszka na wizji czuje się bowiem jak ryba w wodzie, chociaż medialnych afer na jej koncie nie brakuje. Jedna z nich wybuchła po tym jak dziennikarka do studia zaprosiła transseksualistkę Rafalalę i jednego z liderów Ruchu Narodowego, Artura Zawiszę.

Polityk już niemal od początku odcinka przyznawał, że „jest zażenowany”, że zmuszają go do przebywania w jednym pomieszczeniu „z tym czymś”. Rafalala na te słowa zareagowała emocjonalnie, rzucają w kierunku mężczyzny szklanką wody. Wówczas Zawiszy puściły hamulce i wykrzyczał, że „mamy do czynienia z męską dzi*ką, która za dwieście złotych za godzinę świadczy usługi seksualne”, a ta określiła go „głupim człowiekiem, który kłamie na wizji”. Zaskoczona całą sytuacją Gozdyra usiłowała uspokoić gości. Bezskutecznie.

Nowa fryzura Agnieszki Gozdyry

Przez lata dziennikarka na swoim koncie zapisała więcej podobnych akcji, co sprawiło, że można ją kochać lub nienawidzić. Nic więc dziwnego, że Gozyra zebrała całkiem sporą grupę fanów, z którymi dzieli się kulisami swojego życia. To im jako pierwszym pochwaliła się nowym wizerunkiem:

Gozdyry dwie 🙂  teraz i jakieś 5 lat temu. Na korytarzach @polsatofficial @polsatnews.pl „wiszę” tuż nad niszczarką. ku uciesze koleżeństwa. Agnieszka „Niszczarka” Gozdyra

Agnieszka postawiła na zdecydowane cięcie, dzięki czemu po długich włosach nie ma śladu. Nową, drapieżną fryzurę nieco odświeżyła, nadając jej chłodniejszy odcień. Jej obserwatorzy zmianą są zachwyceni:

  • Obydwie piękne

  • Wg mnie DUŻO lepiej

  • Gozdyra piękna w każdym wieku

  • Z roku na rok piękniejsza ❤❤❤ Uwielbiam!!

  • Obie mądre i ładne

A Wam jak się podoba?

Maja Frykowska otwarcie o narkotykach w show-biznesie! Gozdyra w szoku: „Narkotyki, jak to?”. Frytka zmiażdżyła ją jednym zdaniem

Internauta obraził dziennikarkę Polsatu a ta postanowiła go ukarać i ujawniła jego dane! Padły bardzo mocne słowa!

Wojciech Cejrowski ostro do znanej polskiej dziennikarki: „Ty jesteś komunistką, więc kłamiesz immanentnie”


Agnieszka Gozdyra

Agnieszka Gozdyra

Agnieszka Gozdyra w krótkich włosach

Agnieszka Gozdyra w krótkich włosach

Agnieszka Gozdyra przed metamorfozą

Agnieszka Gozdyra przed metamorfozą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×