Szukaj

Adam Zdrójkowski i Wiktorią Gąsiewska skaczą z kwiatka na kwiatek! Show TVP jeszcze się nie skończyło, a oni już dostali zaproszenie do nowego programu!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska

Adam Zdrójkowski dostał zaproszenie do Ameryka Express

Adam Zdrójkowski dostał zaproszenie od TVN-u! Stacja zaproponowała mu udział w czwartej edycji Ameryka Express. Czy gwiazdor Rodzinki.pl przyjmie wyzwanie? Czy zabierze ze sobą ukochaną Wiktorię Gąsiewską, z którą obecnie występuje także w Dance Dance Dance?

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich kariera nabrała tempa, kiedy we wczesnym wieku zdecydowali się na pracę na planie Rodzinki.pl. Serial okazał się tak olbrzymim hitem, że emitowany jest już od przeszło dziewięciu lat. W międzyczasie oboje zaliczyli udział w Tańcu z Gwiazdami, on zajął czwarte, a ona dziewiąte miejsce. Zdążyli także opowiedzieć o historii swojej miłości w polsatowskim Story of my life, a obecnie walczą o zwycięstwo z Kasią Dziurską i Emilianem Gankowskim oraz Patricia Kazadi i jej siostrą Victorią w macierzystej stacji w tanecznym show Dance Dance Dance.

Choć program jeszcze się nie skończył, przed nami półfinał i finał,  jedno z nich już dostało kolejną kuszącą propozycję. Jak donosi dwutygodnik Party, 20-latek dostał propozycję od władz TVN-u, by wystąpić w czwartej edycji Ameryka Express. I choć wydawało się, że w przypadku jego zgody, osobą, którą zabrałby w podróż życia jest Wiktoria, prawda jest zupełnie inna. Jak donosi ten sam magazyn, z aktorem miałby lecieć jego tata Dariusz.

Wiązałoby się to ze sporym zastrzykiem gotówki w rodzinie Zdrójkowskich. Wiadomym jest przecież, że Adam ze swoimi milionowymi zasięgami na Instagramie przyciągnąłby przed telewizory sporą rzeszę swoich fanów.

Wiktoria Gąsiewska hucznie świętowała 20. urodziny! Dekoracje boskie, ale największe wrażenie robi tort!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie “Dance Dance Dance”! Mamy pierwsze zdjęcia pary!

Nastoletnia para w “The Story of my life” przeszła niewyobrażalną metamorfozę! Nie rozpoznacie ich za 30 lat


Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - Dance Dance Dance

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski – Polsat, ramówka jesień 2018

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

The story of my life. Historia naszego życia z Wiktorią Gąsiewską i Adamem Zdrójkowskim

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×