Szukaj

Meghan Markle i księżna Kate razem na Wimbledonie jak najlepsze przyjaciółki! Zdjęcia z prędkością światła obiegają sieć!

Księżna Kate i Meghan Markle

Meghan Markle pojawiła się niedawno na kortach Wimbledonu, żeby kibicować swojej przyjaciółce Serenie Williams w finale kobiecego Wimbledonu. Na królewskiej trybunie zasiadła obok księżnej Kate. Zobacz, jaką stylizację wybrała na to wydarzenie.

Meghan Markle na kort Wimbledonu przybyła na krótko przed rozpoczęciem meczu. Usiadła obok księżnej Kate, co dla fanów rodziny królewskiej było nie lada zaskoczeniem. Przez długi czas bowiem mówiło się o tym, że między panami od dawna panuje napięta atmosfera, która trwać miała od ślubu Harry’ego i amerykańskiej aktorki. 

W sobotę księżne pokazały, że nic nie robią sobie z plotek, które krążą w tabloidach. Wręcz przeciwnie, udowodniły że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Rozmawiały, śmiały się, a także komentowały sytuację na korcie, zachowując się przy tym jak najlepsze przyjaciółki, a nie zacięci wrogowie.

Warto dodać, że Markle w sobotę udowodniła, że za nic ma także pogłoski na swój temat. Chociaż niedawno kolorowa prasa krytykowała ją za zachowanie podczas turnieju, ta ponownie zrobiła sobie przerwę od urlopu macierzyńskiego, aby podczas finałowych rozgrywek wesprzeć Serenę Williams.

Księżna Sussex przyglądała się z poczuciem niedowierzania, jak jej bliska przyjaciółka Serena została zdominowana przez  Simonę Halep. Amerykanka, która przyjaźni się z Meghan od 2014 roku, został złamana dwukrotnie w krótkim odstępie czasu. 

Meghan przybyła na korty w białej koszuli i długiej, wzorzystej, plisowanej spódnicy Hugo Boss. Włosy zaczesała gładko i związała w koński ogon. Stylizacje dopełniła małą, jasną torebeczką z kolekcji Stelli McCartney. Wygląda świeżo i promiennie, niestety stylizacja, którą wybrała dodaje jej kilogramów i przy filigranowej księżnej Kate wygląda nieco masywnie.

Zobacz: Tabloidy już wytropiły, kim jest chrzestny Archiego Harrisona! Wybór Meghan Markle zadziwił nie tylko rodzinę królewską!

Zobacz: Meghan Markle w tarapatach! Brytyjczycy wytropili wielką wpadkę księżnej podczas chrzcin synka! Jest gorąco, bo temat dotyczy księżnej Diany!

Zobacz: Nieznane zdjęcie Meghan i Harry’ego z Archiem trafiło na kartkę z podziękowaniami! Co za piękna rodzinna fotografia!


Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Meghan Markle dołączyła do Kate na finale Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×