Szukaj

Księżna Kate popłakała się po słowach Meghan Markle. Jak mogła powiedzieć jej coś tak przykrego?

Księżna Kate i Meghan Markle

Księżna Kate i Meghan Markle

Od czego zaczął się konflikt Meghan Markle z księżną Kate?

Konflikt Meghan Markle z księżną Kate. Od czego się zaczął? Co było przyczyną kłótni na brytyjskim dworze? Sprawdź najnowsze doniesienia brytyjskiej prasy.

Meghan i Kate pokłóciły się o księżniczkę Charlotte?

O konflikcie Meghan Markle i księżnej Kate powiedziano już wiele. Rodzina królewska konsekwentnie nie komentuje spekulacji doniesień prasy. Być może małżonki książąt robią dobrą minę do złej gry, bowiem podczas wspólnych wystąpień nie sprawiają wrażenia skłóconych. Niemniej jednak na światło dziennie wypływają kolejne fakty dotyczącego rzekomej wojny na linii Maeghan – Kate.

People donosi, że przyczyną konfliktu Markle z Middleton miała być nieprzyjemna sytuacja z udziałem księżniczki Charlotte, do której doszło przed ślubem Meghan. Wówczas narzeczona Harry’ego wyznała, że było zbyt mało przymiarek:

Między Meghan a Kate pojawił się spór o odpowiednie dopasowanie sukienki księżniczki Charlotte. Wszystko zostało odłożone na ostatnią chwilę, stąd ten stres – przyznał informator magazynu People.

Atmosfera podobno była napięta do tego stopnia, że Kate miała usłyszeć nieprzyjemne słowa ze strony Meghan, które doprowadziły ją do płaczu:

Czy robisz to specjalnie? – miała wyznać Markle.

Od tego momentu Meghan i Kate rzekomo unikają wydarzeń, na których musiałyby razem brylować wśród fotoreporterów, niechętnie rozmawiają także w sytuacjach nieoficjalnych, unikają nawet jakiejkolwiek konfrontacji podczas spotkań z królową Elżbietą II. Chociaż pałac oficjalnie odcina się od medialnych doniesień, to przeglądając brytyjską prasę nie można oprzeć się wrażeniu, że konflikt między księżnymi wciąż narasta.

Spekulacjom na temat ich kłótni nie pomógł też fakt, że Meghan i książę Harry wyprowadzają się z pałacu Kensington, w którym zamieszkali po ślubie w sąsiedztwie Kate i Williama. Oficjalnie dla dobra dziecka, a nieoficjalnie?

Wyprowadzka jest najlepszym rozwiązaniem. Tak jak Meghan i Kate, Harry i William mają zupełnie różne role do odegrania. Obaj bracia są synami Diany, ale ich przeznaczenie jest różne. Meghan zmaga się z problemami. Nie może znaleźć swojego miejsca w rodzinie. Jej ambicje i chęć realizowania ich kłócą się z tym, co reprezentuje sobą Kate – dodaje informator.

Jak myślicie zakopią kiedyś topór wojenny?

Cała Wielka Brytania to zobaczyła. Syn Camilli ocenił w śniadaniówce Meghan Markle! Już wiadomo, jaka jest prywatnie

Cała prawda o konflikcie Meghan Markle i księżnej Kate ujawniona! „Szpony poszły w ruch!”

Koniec z plotkami! Rodzina królewska pokazała potrawy na wigilijną kolację! Sztab kucharzy uwija się w pocie czoła!


Meghan Markle w starej sukience

Meghan Markle w starej sukience

Księżna Kate – świąteczny lunch w pałacu Buckingham (2018)

Księżna Kate – świąteczny lunch w pałacu Buckingham (2018)

Obcisła sukienka podkreśliła nieco większą sylwetkę Meghan Markle

Obcisła sukienka podkreśliła nieco większą sylwetkę Meghan Markle

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×