Rozenek stąpa po piasku w ekstra luksusowych klapeczkach. Takie pieniądze niektórzy płacą za egzotyczne wakacje

Małgorzata Rozenek - klapki

Małgorzata Rozenek - klapki

Małgorzata Rozenek zachwyciła plażową stylizacją w Meksyku. Internautki są oczarowane zwłaszcza jej obuwiem. Klapki są piękne, ale trzeba za nie zapłacić tyle, co za niektóre egzotyczne wakacje.

Małgorzata Rozenek i jej rodzina wyjątkowo upodobali sobie Tulum. Już drugi raz polecieli do tego meksykańskiego kurortu. Z postów gwiazdy wynika, że tym razem nie tylko odpoczynek jest ich celem, ale także projekt zawodowy.

Kiedy jednak Małgosia ma chwilę na relaks, jej stylizacje są równie dopracowane, jak te, które zakłada na sesje. Tym razem zachwyciła obuwiem. Internautki są zachwycone klapkami, które wybrała na plażę.

Zobacz także: Fanka dostrzegła bliznę na ciele Rozenek. Zaczęła dopytywać, co się stało. Gwiazda podzieliła się przykrymi wspomnieniami

Małgorzata Rozenek w luksusowych klapkach. Jak wygląda i ile kosztuje obuwie?

Małgorzata Rozenek od kilku już lat jest jedną z najchętniej obserwowanych przez fanów polską gwiazdą, a jej kalendarz pęka w szwach, bo gwiazda nie boi się żadnych wyzwań i chętnie nabywa nowe umiejętności, np. zagrała w filmach czy też stworzyła autorską kolekcję ubrań. Należy do tych osób, dla których niemożliwe nie istnieje. Jest także niekwestionowaną królową Instagrama, a jej profil obserwuje już prawie 15, miliona użytkowników.

Rozenek właśnie przebywa w Meksyku i to stamtąd przesyła fanom nowe posty. Kiedy opublikowała zdjęcia w stylizacji plażowej, internautki były zachwycone.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek na beżowy kostium kąpielowy narzuciła siatkową bluzkę i spódniczkę, a całość dopełniła pięknym obuwiem.

  • Ale świetne te buty!
  • Skąd te boskie klapeczki?
  • Buty – sztos!
  • Ale świetne klapki, gdzie można takie kupić?

Gdzie i za ile Małgorzacie udało się dostać klapki, które stały się obiektem zachwytów internautek? Jest to model od Eliny Linardaki, który kosztuje niemało, bo aż 1159 złotych – za takie pieniądze niektórzy jeżdżą na egzotyczne wakacje. Buty do niedawna można było dostać na stronie moliera2.com, jednak obecnie komunikat głosi, że model został sprzedany. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, jak fantastycznie prezentują się na stopach.


Małgorzata Rozenek - klapki

Małgorzata Rozenek - klapki

Małgorzata Rozenek - klapki

Małgorzata Rozenek - klapki

Małgorzata Rozenek w marynarce zaprojektowanej przez syna

Małgorzata Rozenek w marynarce zaprojektowanej przez syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×