Szukaj

Cannes 2019: Nick Jonas i Priyanka Chopra zachwycili na czerwonym dywanie. Oto najpiękniejsza para wieczoru!

Priyanka Chopra i Nick Jonas w grudniu wzięli ślub. Teraz małżonkowie wspólnie pojawili się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Oboje postawili na biel.
Priyanka Chopra i Nick Jonas

Priyanka Chopra i Nick Jonas to para, która udowadnia, że miłość nie zna różnicy wieku. Parę dzieli 10 lat różnicy, mimo to aktorka i piosenkarz tworzą szczęśliwy związek, a od ponad pół roku są już po ślubie. Pomimo upływu czasu miłość między nimi ani trochę nie zmalała.

Dowodem na to może być zachowanie małżonków podczas Festiwalu Filmowego w Cannes 2019. Para pojawiła się na premierze filmu Les plus belles annees duneNa czerwonym dywanie przywitała ich deszczowa pogoda. Nick, jak na prawdziwego dżentelmena przystało, trzymał parasol tak, by jego ukochana nie zmokła.

Dzięki temu Chopra mogła w pełni zaprezentować swoją kreację. Zwłaszcza, że wyglądała fenomenalnie. Priyanka ubrała się bowiem w białą delikatną suknię od Georges Hobeika. Dobrała do niej diamentową kolię i kolczyki. Tego wieczoru postawiła na upięte włosy, co podkreśliło jej piękny makijaż.

Nick, by dopasować się do żony, ubrał się w biały garnitur. Trzeba przyznać, że nawet w takim wydaniu doskonale się prezentował. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz: Stylowe ambasadorki L’Oréal Paris Grażyna Torbicka i Helen Mirren spotkały się w Cannes. Ich stylizacje są fenomenalne!

Zobacz: Cannes 2019: Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie. Ambasadorka L’Oréal Paris postawiła na czarną kreację i odważny makijaż. Efekt powala

Zobacz: Ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria, Amber Heard na co dzień używają tych kosmetyków. Teraz i Ty możesz poczuć się jak gwiazda!


Śledzisz relacje z festiwalu w Cannes?

×