Szukaj

Cannes 2019: Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie. Ambasadorka L’Oréal Paris postawiła na czarną kreację i odważny makijaż. Efekt powala

Grażyna Torbicka - Cannes 2019

Grażyna Torbicka - Cannes 2019

Grażyna Torbicka podczas festiwalu filmowego w Cannes 2019 błyszczała na czerwonym dywanie jak największa gwiazda kina. Ambasadorka L'Oréal Paris po raz kolejny pokazała się światu w zachwycającej kreacji od Violi Piekut.

Grażyna Torbicka w Cannes jest od czwartku 16 maja. To właśnie wtedy przyleciała na Lazurowe Wybrzeże, by wziąć udział w jednym z najsłynniejszych festiwali filmowych na świecie. Gwiazda, jako jedna z najbardziej cenionych dziennikarek filmowych, relacjonuje festiwal w Cannes od ponad 20 lat, a od czterech lat pojawia się tam w wyjątkowej roli – reprezentuje markę L’Oréal Paris. Jak podkreśliła w wywiadzie udzielonego magazynowi Viva!, jej rola nie polega na tym, by być jedynie twarzą popularnej firmy kosmetycznej:

Robię to, co jest dla mnie ważne. Moja rola nie polega na tym, żeby panu mówić, jak świetny jest ten krem. Moja rola to mówić, że L’Oreal Paris jest naprawdę fajne, bo zwraca uwagę kobiet na to, że najważniejsze w ich życiu jest zrozumienie siebie. Odkrycie własnej wartości i podkreślanie jej.

Pierwsze godziny Torbicka spędziła jednak nie na oglądaniu premier filmowych, a poświęcając czas na spotkania z ambasadorkami, m.in. Evą LongoriąAmber Heard. Dopiero w piątek wieczorek pojawiła się na czerwonym dywanie, na którym błyszczała jak diament.

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2019

Torbicka pojawiła się w błyskach fleszy na premierze filmu Pedro Almodovara Ból i blask. Z tej okazji ubrała się w czarną, długą do ziemi suknię wykonaną z jedwabnego tiulu, który został wzbogacony o ręcznie wszywane kamienie, które zdobiły jeden bok kreacji. Szczupła sylwetka dziennikarki podkreślana była także zjawiskowym dekoltem na plecach. Kreację stworzyła Viola Piekut, projektantka która od lat ubiera polską dziennikarkę na canneński czerwony dywan.

Odpowiedniego charakteru stylizacji dodawała fryzura. Grażyna Torbicka zdecydowała się upiąć swoje włosy w zgrabny kok. Po raz pierwszy w historii zaprezentowała takie właśnie uczesanie. Kropką nad i wieczornego looku był bez wątpienia odpowiedni makijaż, w którym główną rolę odgrywały czerwone usta – pierwszy raz polska ambasadorska L’Oréal Paris zdecydowała się je podkreślić tak mocnym odcieniem.

Eksperyment w postaci fryzury i makijażu okazał się niezwykle udany! Grażyna prezentowała się zachwycająco.

View this post on Instagram

Historia zatacza koło… Grażyna Torbicka postawiła tym razem na czerń. Jak sama przyznaje to Jej kolor. Suknia wykonana została z wyrafinowanego, jedwabnego tiulu, który wzbogacony został o ręcznie wyszywane kamienie szlachetne. Zdobią one jeden bok sukni, przez co wkrada się do projektu pożądany efekt asymetrii. Jest on dodatkowo zaakcentowany przez trójwymiarowe zdobienie umiejscowione na ramieniu. Niewątpliwe walory Grażyny Torbickiej podkreślone są przez odważne rozcięcie wzbogacone plisowaną tkaniną gofre oraz zjawiskowy dekolt odsłaniający plecy. Suknia tańczy na wietrze, okazale prezentuje się na czerwonym dywanie i odsłania drugą twarz, gdy pojawia się w błysku fleszy. Czy potrzeba czegoś więcej? Szyk, klasa, elegancja!

A post shared by Viola Piekut (@violapiekut) on

Zobacz: Ambasadorki L’Oréal Paris: Grażyna Torbicka, Eva Longoria, Amber Heard na co dzień używają tych kosmetyków. Teraz i Ty możesz poczuć się jak gwiazda!

Zobacz: Grażyna Torbicka i Amber Heard w Cannes. Tak wyglądało spotkanie dwóch stylowych ambasadorek L’Oréal Paris

Zobacz: Ambasadorka L’Oreal Paris Grażyna Torbicka jest już w Cannes 2019! Spotkała się z Evą Longorią i pokazała swoje kreacje na czerwony dywan!


Grażyna Torbicka - Cannes 2019 r.

Grażyna Torbicka - Cannes 2019 r.

Grażyna Torbicka - makijaż ambasadorki L'Oreal Paris Cannes 2019 r.

Grażyna Torbicka - makijaż ambasadorki L'Oreal Paris Cannes 2019 r.

Grażyna Torbicka - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Grażyna Torbicka - premiera Ból i blask, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×