Szukaj

Brigitte Macron wystylizowała się jak Małgosia Rozenek! W odważnej mini i cała na biało zadała szyku w gorącej Argentynie!

Brigitte Macron

Brigitte Macron

Brigitte Macron w białym komplecie podczas wizyty w Argentynie

Europie nie brakuje pięknych Pierwszych Dam. Agata DudaBrigitte Macron zdecydowanie grają pierwsze skrzypce, choć styl francuskiej Pierwszej Damy jest dużo odważniejszy niż to, do czego przyzwyczaiła nas żona Andrzeja Dudy. Brigitte nie przejmuje się swoim wiekiem i chętnie nosi głębokie dekolty. Równie chętnie odsłania szczupłe nogi, a jej krótkie sukienki i spódniczki są na ustach całego świata. Podczas wizyty w Argentynie, gdzie wybrała się razem z mężem, Emmanuelem Macronem, nie było inaczej.

Pierwsza Dama wystroiła się niemal jak Małgorzata Rozenek. Chciałoby się powiedzieć: „I wtedy wchodzi ona, cała na biało”. Podczas spotkania z parą prezydencką w Argentynie, Macon miała na sobie bardzo gustowny zestaw złożony z marynarki zapinanej na zamek, która podkreśliła jej talię, a dzięki wysokiemu kołnierzykowi nadawała całemu zestawowi bardzo szykownego akcentu. Krótka spódniczka przez kolano o ołówkowym kroju odsłoniła szczupłe łydki Pierwszej Damy, która dodała sobie kilka cennych centymetrów przy pomocy czarnych szpilek.

Swoją stylizację Macron uzupełniła flagową już fryzurą, pozostawiając włosy rozpuszczone – ciekawostką jest, że w przeciwieństwie do księżnej Kate, niemal nigdy ich nie związuje. Do swojego outfitu dobrała czarną skórzaną torebkę i duże okulary przeciwsłoneczne.

Jak wam się podoba?

Seksowna Melania Trump w czerni i Brigitte Macron w odważnej mini chwalą się nogami przed pałacem Elizejskim. Zrobiło się gorąco!

Brigitte Macron wystąpiła w trzech kreacjach jednego dnia. Wszystko po to, by przyćmić Melanię Trump!

Brigitte Macron zalana łzami na pogrzebie. W takim stanie świat jeszcze jej nie widział!


Brigitte Macron podczas oficjalnej wizyty w Argentynie

Brigitte Macron podczas oficjalnej wizyty w Argentynie

Stylizacja Brigitte Macron w Argentynie

Stylizacja Brigitte Macron w Argentynie

Brigitte Macron podczas oficjalnej wizyty w Argentynie

Brigitte Macron podczas oficjalnej wizyty w Argentynie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×