Szukaj

Rozanielona Blanka Lipińska przyjechała odebrać nagrodę. Na miejscu nieźle się rozczarowała

Blanka Lipińska wybrała buty od Steve Madden

Blanka Lipińska wybrała buty od Steve Madden

Blanka Lipińska została przyłapana przed jedną z redakcji. Chociaż pisarka miała na sobie szykowną stylizację, uwagę przyciągały jej buty. Na jaki model postawiła?

Blanka Lipińska stara się być aktywna w sieci. Regularnie nagrywa nowe materiały wideo, w których życzy fanom miłego dnia, a także opowiada o swoich planach na najbliższe godziny. W czwartkowy poranek oznajmiła internautom, że wybiera się do redakcji magazynu Party, by odebrać nagrodę.

Chociaż pisarka była niemal pewna, że dostanie statuetkę, tak się nie stało. Na miejscu nieźle się rozczarowała. Okazuje się, że zgubiono nagrodę, o czym gwiazda poinformowała na swoim Instastory. Nie potrafiła ukryć oburzenia:

Moi kochani to jest hit z cyklu nie do wiary, którym postanowiłam się z wami podzielić. Otóż nie odebrałam nagrody, ponieważ Party moją nagrodę zgubiło. Nikt nie wie, gdzie ona jest, nikt mnie o tym nie poinformował. Przyjechałam na miejsce, usłyszałam, że nikt nie wie, gdzie jest nagroda i jest poszukiwana. Po czym nikt jej nie znalazł, więc po 30 minutach wsiadłam do samochodu z dużym poczuciem zlekceważenia, niepoważnego potraktowania.

Autorka 365 dni dodała, że najbardziej jest jej przykro z tego powodu, że nie miała okazji podziękować internautom:

Najbardziej jest mi przykro, bo moi kochani, ta nagroda jest wasza, a nie moja, bo to wy ją wygraliście dla mnie, ale to wasze głosy ją wygrały. […] Kolejny raz wszem i wobec dziękuję, że wy jesteście zawsze niezawodni.

Blanka Lipińska przed siedzibą Party. Jak wyglądała?

Chociaż Blanka Lipińska nie odebrała statuetki, przed redakcją spotkała się z paparazzi, którym pozowała do zdjęć. Trzeba przyznać, że postawiła na oryginalną, przyciągającą uwagę stylizację. Ubrała się w ciemną sukienkę z golfem, którą połączyła ze skórzanym płaszczem, a także ciemnymi kozakami na obcasie marki Steve Madden, których cena waha się w granicach 500 zł.

Pisarka postawiła też na skórzaną torebkę oraz duże okulary. Warto wspomnieć, że pisarka nie zasłoniła twarzy i nie dostosowała się do panujących obostrzeń.

Zdjęcia w galerii.


Blanka Lipińska wybrała buty od Steve Madden

Blanka Lipińska wybrała buty od Steve Madden

Blanka Lipińska w skórzanej stylizacji

Blanka Lipińska w skórzanej stylizacji

Blanka Lipińska w skórzanej stylizacji

Blanka Lipińska w skórzanej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×