Szukaj

Co z tą ciążą? Anna Wendzikowska już niczego nie musi komentować! Zdjęcia w tej kreacji mówią wszystko [WIDEO]

Anna Wendzikowska ciążą Raffaello

Ania Wendzikowska potwierdziła ciążę?

Choć już za kilka chwil życie towarzyskie w Warszawie wyciszy się na okres wakacyjny, wciąż możemy podziwiać gwiazdy na ostatnich imprezach organizowanych w stolicy. Było kilka pokazów mody, teraz czas na czysto rozrywkowe eventy. 21 czerwca odbyła się coroczna impreza pod nazwą Powitanie lata, na której nie brakowało największych nazwisk ze świata filmu, telewizji czy prasy. Nie obyło się oczywiście bez Ani Wendzikowskiej.

Gwiazdy na Powitaniu lata 2018: Paulina Sykut, Ola Ciupa, Tamara Arciuch, Anna Wendzikowska [DUŻO ZDJĘĆ]

Jeśli dziennikarce zależało na uciszeniu plotek o ciąży, to ta kreacja nie była najlepszym rozwiązaniem. Trzeba jednak przyznać, że Wendzikowska wyróżniała się na tle innych gwiazd i wyglądała wprost spektakularnie. Zdecydowała się na zwiewną kreację z ogromnym dekoltem, wyposażoną w wyszywany cekinami stanik na cieniutkich ramiączkach, odcięty od spódnicy szarfą tuż pod biustem.

Lekka, wielowarstwowa tiulowa konstrukcja sprawiała, że sukienka poruszała się jak żywa przy najmniejszym ruchu, a delikatny pudrowy kolor świetnie zgrywał się z opaloną skórą gwiazdy. Rozświetlający puder z drobinkami, mocno podkreślone oko i pociągnięte szminką usta świetnie uzupełniały stylizację, podobnie jak rozpuszczone włosy. Wisienką na torcie była kopertówka w kolorze zbliżonym do kreacji i odważne rozcięcie do połowy uda.

Wendzikowska wyglądała jak księżniczka, pytanie tylko, czy planowała kusić dekoltem czy ukryć ciążowe krągłości pod warstwami materiału?

Jak oceniacie ciążowy (?) look Ani?

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie ze sporym brzuszkiem, a chwilę później… Zobaczcie sami

Anna Wendzikowska potwierdziła, że jest w ciąży?! Wystarczyło jedno zdjęcie z partnerem. Fani wpadli w euforię!

O jej ciąży mówią wszyscy! Anna Wendzikowska przerywa milczenie!


Co sądzisz o tej stylizacji?

×