Obłędny look! Anna Markowska najlepiej ubraną gwiazdą na pokazie MMC. A kto wyglądał najgorzej? Ten strój to jakiś koszmarek. Brrrr…

Anna Markowska na pokazie MMC

Anna Markowska na pokazie MMC

Anna Markowska pojawiła się na pokazie MMC i zrobiła furorę swoją stylizacją. A kto wprost przeciwnie? Oto najgorzej ubrana gwiazda wieczoru.

Anna Markowska zdobyła dużą popularność w Polsce dzięki udziałowi w siódmej edycji programu Top Model. Długowłosa piękność o zniewalającym uśmiechu i ciemnej karnacji zachwyciła swoją urodą zarówno jurorów, jak i widzów show. Marcin Tyszka nazwał ją najpiękniejszą dziewczyną, jaka kiedykolwiek stawiła się na castingach. Pojawiły się nawet porównania do amerykańskiej supermodelki Cindy Crawford.

Ania nie ukrywała, że przyszło zmierzyć się jej z ciężką chorobą – nowotworem mózgu. Jako młoda dziewczyna przeszła pięć operacji i dwa przeszczepy. Choroba znacznie odbiła się na jej wyglądzie, jednak nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu sukcesu w zawodzie, w którym obecnie pracuje.

Przeszłam bardzo długą drogę, bo jeszcze w „Top Model” miałam uszkodzone nerwy twarzy, obrzęk limfatyczny na szyi. Rzeczywiście brałam leki, które powodowały, że te zmiany wagi miałam. Teraz to efekt ciężkiej pracy. Przebyłam długą drogę i dziś mogę spokojnie odsunąć tamten czas, gdzie rzeczywiście wstydziłam się tego, jak zmienił się mój wygląd – powiedzała naszej reporterce.

Obecnie Anna wspiera osoby, które zmagają się z doskonale znanym jej koszmarem:

Ale teraz dzięki temu mogę pomagać, rozmawiać, bo wiem, z czym wiąże się taka choroba.

Modelka dostała się do finału, zajmując ostatecznie trzecie miejsce. Mimo że nie udało jej się wygrać, po programie odniosła ogromny sukces i dziś spełnia swoje marzenia. Markowska bierze udział w wielu kampaniach reklamowych i pokazach mody. Jest także aktywna w social mediach. Ania regularnie udostępnia zdjęcia, prezentując wysportowaną sylwetkę i olśniewającą urodę.

Ostatnio zrobiło się o niej ponownie głośno, a wszystko za sprawa plotek o tym, że weszła w związek z Kubą Wojewódzkim. Kiedy w piątek pojawiła się na pokazie mody MMC, wszystkie oczy były skierowane na nią. Jak wyglądała?

Anna Markowska na pokazie mody MMC. Jak wyglądała?

W piątek w hotelu  InterContinental Warszawa miał miejsce pokaz mody MMC. Wśród gwiazd ubiorem wyróżniała się Anna Markowska. Modelka nałożyła odważny komplet, składający się z krótkiej marynarki i wysoko zabudowanych szortów, na które narzuciła połyskująca siateczkę. Zestawiło to ze srebrnymi butami na obcasie i długimi kolczykami. Wyglądała obłędnie.

Niestety tym razem stylizacja nie popisała się Halina Mlynkova. Niebieski kostium z obszernymi rękawami i kolorowymi rękawiczkami nie prezentował się najlepiej… To kolejna nietrafiona stylizacja wokalistki flirtującej z awangardą. Może następnym razem będzie lepiej?

Halina Mlynkova - pokaz MMC

Halina Mlynkova – pokaz MMC

Zdjęcia w naszej galerii. Zobaczcie też, jak prezentowały się inne gwiazdy.


Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Anna Markowska - Pokaz mody MMC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×