Kuba Wojewódzki oficjalnie przedstawił swoją partnerkę fanom. Pod nowym zdjęciem roi się od gratulacji. „Już po ślubie?”

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki do tej pory nie publikował zdjęć swojej partnerki w sieci. Teraz oficjalnie przedstawił ją fanom. Wymowne zdjęcie wiele mówi o statusie ich związku. Płyną gratulacje. 

Kuba Wojewódzki to dziennikarz, który przez lata obecności w mediach zrobił ogromną karierę. Na muzyce zna się jak nikt, więc nic dziwnego, że szybko zaproszono go do roli jurora w wokalnych talent shows. Szerszej publiczności dał się poznać w Idolu i tam zaskarbił sobie sympatię widzów nie tylko dzięki ogromnej wiedzy, ale też trafnym ocenom. Nie zwykł gryźć się w język, szczerość docenili fani.

Aktualnie ma już ugruntowaną pozycję w branży, a autorski program, który prowadzi od dwóch dekad jest jednym z największych hitów stacji TVN. Niezmiennie gromadzi przed telewizorami ogromne tłumy. Do studia zaprasza ciekawych gości i nie boi się odważnych pytań. Niektóre znane nazwiska show-biznesu gościły u niego już kilka razy inni natomiast nadal nie dają się zaprosić do programu z obawy przed gradem pytań.

Kuba Wojewódzki przedstawił oficjalnie swoją dziewczynę

Kuba wzbudza zainteresowanie fanów nie tylko przez swoją pracę, ale też życie prywatne. Źródłem wiedzy o jego codzienności zdecydowanie jest Instagram. Tam pokazuje kulisy swoich projektów, ale od dłuższego czasu bawi się z fanami w kotka i myszkę. Dziennikarz znany jest z zamiłowania do pięknych kobiet, a na swoim koncie ma dwa medialne związki. Spotykał się z aktorką Anną Muchą i modelką Renatą Kaczoruk.

Od jakiegoś czasu wrzucał do sieci kadry, na których można było zobaczyć, że spędza czas u boku atrakcyjnej kobiety. Długo jednak nie ujawniał jej tożsamości. Dopiero podczas jednej z premier pojawił się w Teatrze 6. piętro z Anną Markowską. 30-letnia gwiazda programu Top Model wcześniej spotykała się z Pawłem Delągiem. Kolejnym potwierdzeniem tej relacji, były zdjęcia wtulonej w siebie pary, które jakiś czas temu znalazły się w sieci.

Teraz Kuba zdecydował się opublikować bardzo wymowny post. Anna stanęła pod znakiem z napisem ulicy „Wojewódzka”. Ten kadr od razu przyciągnął wzrok.

Wyjątkowo ciepła jesień – napisał Kuba.

Fani nie przeszli obok tego wpisu obojętnie i natychmiast pojawił się szereg komentarzy. Możliwe, że uznali publikację za oznakę sformalizowania związku, ponieważ zaczęli gratulować.

  • Gratulacje.
  • Gratulacje. W końcu.
  • Ale super. W końcu się doczekaliśmy.
  • Już po ślubie?
  • Kuba tak bez pierścionka?

Pytania i domysły internautów nie mają końca. Pozostaje czekać aż Kuba i Ania oficjalnie wypowiedzą się na temat statusu związku.


Anna Markowska

Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×