Kuba Wojewódzki wtulony w ukochaną. Tak się ukrywali przed światem, a wydała ich znajoma. Nowa miłość w show-biznesie

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki bardzo umiejętnie i przez długi czas podsycał atmosferę wobec nowego związku. Fani zachodzili w głowę, z kim się spotyka. Teraz już nie ma wątpliwości.

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej znanych gwiazd show-biznesu i dziennikarzem, który robi wokół siebie spory szum. Na przestrzeni dekad stał się bardzo popularny i zgromadził wokół siebie ogromną ilość fanów. Prowadzi swój autorski talk-show, do którego zaprasza inne znane nazwiska. Na jego kanapach niektórzy gościli już nawet kilka razy, a inni skutecznie od lat odmawiają rozmowy z kontrowersyjnym gospodarzem.

Nie boi się on zadawać niewygodnych pytań i zdecydowanie wyróżnia się ironicznym poczuciem humoru. Ma dystans do siebie i świata, a wywiady, które robi z gwiazdami przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy widzów. Sprawiło to, że fani zaczęli interesować się nie tylko jego życiem zawodowym, ale też prywatnym.

Kuba ma za sobą kilka medialnych związków. Najgłośniejszy był ten z Anną Muchą. Razem pojawiali się na branżowych imprezach i zdawało się, że planują wspólną przyszłość. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu. Następnie u jego boku pojawiła się modelka, Renata Kaczoruk. Również ten związek rozpadł się po kilku latach.

Kuba Wojewódzki wtulony w partnerkę na imprezie

Kuba od jakiegoś czasu mocno podsyca atmosferę wokół swojego życia uczuciowego. Wiadomo, że ma słabość do sporo młodszych i ślicznych szatynek. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się już wiele zdjęć, gdzie pokazywał zgrabne części ciała swojej wybranki, ale konsekwentnie nie zdradzał jej tożsamości. Bardzo długo bawił się z fanami w kotka i myszkę, a jego sympatycy zachodzili w głowę.

Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że spotyka się z byłą partnerką Pawła Deląga, czyli 30-letnią Anną Markowską. Fani doskonale kojarzą ją z udziału w programie Top Model. Para jakiś czas temu pojawiła się razem w Teatrze 6. piętro, ale wówczas nie potwierdzili, że łączy ich coś więcej.

Teraz fani nie muszą mieć już wątpliwości. Magda Swat, która również pojawiła się w programie Top Model, dodała w sieci zdjęcie ze spotkania ze znajomymi. Na pierwszym planie wyraźnie widać Kubę i wtuloną w niego Anię. Teraz chyba rozwiali wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy. Widać, że trzy dekady młodsza modelka jest w niego zapatrzona.

Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska - premiera Bliżej

Kuba Wojewódzki, Anna Markowska - premiera Bliżej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×