Koszmarna stylizacja Haliny Mlynkovej w Opolu. Internauci przecierają oczy z niedowierzania: „Kto ją tak skrzywdził?”

Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Halina Mlynkova pojawiła się na festiwalu w Opolu. Jej kreacja wyglądała bardzo niekorzystnie. Przedstawiamy zdjęcia z występu wokalistki.

W ten weekend trwa 59. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wczoraj oglądaliśmy pierwszy dzień imprezy. Tego dnia na scenie pojawiła się m.in. Halina Mlynkova. Wokalistka pochodzi z polskiej rodziny z czeskiego Zaolzia. W przyszłym roku będzie świętować 25-lecie działalności artystycznej. 44-latka jest najbardziej znana jako wokalistka zespołu Brathanki. Wraz z nim wylansowała przeboje, takie jak: W kinie, w Lublinie – kochaj mnie, Czerwone korale, Siebie dam po ślubie, Gdzie ten, który powie mi.

Wczoraj wokalistka, solowo, wykonała swoje przeboje na scenie, za które otrzymała nagrodę Folkowe Opole 2022. Zdumieni fani nie mogli się jednak skupić na muzyce, a patrzyli tylko na jej kreację, która była dość… oryginalna.

Halina Mlynkova w dziwacznej kreacji w Opolu

44-latka pojawiła się w Opolu cudacznej, bordowej kamizelce, spod której wystawała biała koszula z falbankami, i w bordowej spódnicy, która sięgała jej do łydek. Look uzupełniały sandałki na obcasie. W tym wydaniu nie wyglądała dobrze, co zgodnie podkreślili internauci.

To tylko niektóre komentarze znalezione w sieci:

  • Trochę udziwniona – już nie ma koncepcji, żeby zachwycić..

  • Ten kto wymyśla takie stylizacje robi tylko krzywdę noszącym te cuda.

  • Ok… scena rządzi się swoim prawami… ale ona wygląda w tym śmiesznie.

  • Jestem na  „NIE” ale to pani Mlynkovej musi się podobać nie mnie

  • Ma kłopoty z kręgosłupem?

  • Halina jest ładną kobietą ale w tej kreacji wygląda fatalnie!! Lepiej by wyglądała w tym podkoszulku! Zawsze była elegancka i kobieca. No nie!

  • Ten strój, może sam w sobie, na wieszaku byłby ciekawy. Do oglądania. Ale pani Halinka nie wygląda w nim dobrze. I to mało powiedziane.

  • Kto ją tak skrzywdził?

Podobnych wpisów zamieszczono dziesiątki. Jak się okazuje, autorką kreacji jest Natalia Ślizowska, która pochwaliła się swoim dziełem za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie napisała:

Wielka radość! Wczoraj Halina Mlynkova wystąpiła w unikatowym ubiorze NATALIA ŚLIZOWSKA na festiwalu w Opolu! Kompozycja zupełnie z innego świata idealnie współgrała z folkowymi brzmieniami!

❤️❤️❤️Wielka radość!Wczoraj Halina Mlynkova wystąpiła w unikatowym ubiorze NATALIA ŚLIZOWSKA na festiwalu w Opolu!…

Posted by Natalia Ślizowska on Saturday, June 18, 2022

Naszym zdaniem Halina jest piękną kobietą, ale ten strój po prostu nie wygląda dobrze… Dajcie znać w komentarzach, czy zgadzacie się z naszą opinią na ten temat.


Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Opole 2022. Halina Mlynkova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×