Nie tylko Blanka Lipińska zachwyciła na premierze „365 dni”. Anna Maria Sieklucka dosłownie błyszczała przed obiektywami

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka pojawiła się u boku Blanki Lipińskiej i kolegów z planu na premierze filmu Kolejne 365 dni w Nowym Jorku. Aktorka dosłownie błyszczała na czerwonym dywanie. 

Anna Maria Sieklucka to jedna z gwiazd, która swoją popularność zawdzięcza serii filmów 365 dni. Aktorka obok Michele’a Morrone’a wcieliła się w jedną z głównych ról. W erotyku, który stworzyła Blanka Lipińska, zagrała Laurę Biel. Od samego początku zdobyła sympatię widzów, a postać wykreowała wręcz brawurowo. Miała do zagrania wiele trudnych scen, głównie tych intymnych. Na ekranie jednak wypadła znakomicie. Szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek na arenie międzynarodowej.

Filmy, które powstały na podstawie kultowych powieści Blanki Lipińskiej stały się hitami nie tylko w Polsce, ale w wielu zakątkach globu. W tym roku odbyły się premiery aż dwóch części. W lutym fani mieli okazję zobaczyć 365 dni: Ten dzień, a minionej nocy w Nowym Jorku autorka książek i odtwórcy głównych ról pojawili się na kolejnej premierze w Nowym Jorku.

Anna Maria Sieklucka na premierze Kolejne 365 dni w Nowym Jorku

Anna Maria Sieklucka obok Blanki Lipińskiej była najbardziej łakomym kąskiem dla fotoreporterów w czasie premiery trzeciej i ostatniej filmowej odsłony z cyklu 365 dni. Na ściance aktorka obok pisarki pozowała z Michele Morrone i Simeone Sussiną.

My postanowiliśmy przyjrzeć się jej zachwycającej stylizacji. Przed fotoreporterami błyszczała nie tylko Blanka, która zebrała sporo pozytywnych recenzji za swoją kreację, ale też Anna. Na premierze pojawiła się w krótkiej sukience z rozporkiem i efektownymi wycięciami w okolicach talii i biustu.

Mała czarna rozświetlona srebrnymi ornamentami projektu Davida Koma zdecydowanie sprawiła, że zarówno w przenośni, jak i dosłownie filmowa Laura Biel błyszczała. Dobrała do niej czarne sandałki na szpilce od Jimmy’ego Choo, a wszystko uzupełniła biżuterią marki Chopard. Włosy postanowiła zaczesać gładko do tyłu, a urodę podkreśliła jedynie delikatnym makijażem, który wyeksponował jej oczy.

Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Anna Maria Sieklucka premiera

Anna Maria Sieklucka premiera "Kolejne 365 dni" w Nowym Jorku

Anna Maria Sieklucka premiera

Anna Maria Sieklucka premiera "Kolejne 365 dni" w Nowym Jorku

Anna Maria Sieklucka premiera

Anna Maria Sieklucka premiera "Kolejne 365 dni" w Nowym Jorku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×