Szukaj

Agata Duda ubrała się niczym Melania Trump! Na gali w Belwederze wyglądała bezbłędnie! Biel to jej kolor!

Agata Duda pojawiła się na gali AgroLiga 2018. Pierwsza Dama z tej okazji wybrała stylizację, w której główną rolę odgrywała sukienka,przypominająca kreację, którą miała wcześniej Melania Trump. 

Agata Duda jako Pierwsza Dama Polski aktywnie wspiera swojego męża podczas szczególnie ważnych dla prezydenta kraju wystąpień. Ostatnio u boku Andrzeja Dudy pokazała się podczas gali AgroLiga 2018 i kolejny raz rozłożyła świat mody na łopatki. Była nauczycielka języka niemieckiego ubrała się w długą białą sukienkę. Dopasowała do niej czerwone baleriny i pasek w tym samym kolorze. Kropką nad i jej wyjściowego looku był wyprostowane włosy oraz delikatny makijaż.

Czyżby Agata zaczerpnęła nieco inspiracji od Melanii Trump? Żona Donalda Trumpa niejednokrotnie zachwycała świat, pojawiając się w białych sukienkach. Tak jak m.in. podczas świętowania swoich 49. urodzin. Wówczas wybrała białą, koronkową kreację, która była nieco krótsza i bardziej dopasowana niż u Dudy.

Która z pań wygląda w bieli wygląda lepiej? Trudno ocenić. Pewne jest jednak to, że każda nosi ją po swojemu. I tak kiedy Melania w kwestii dodatków była raczej oszczędna, Agata sięgnęła po symboliczny dla Polaków akcent, jakim bez wątpienia są dodatki w jednym z kolorów narodowych.

Zobacz: Agata Duda oniemiała na widok prezentu jaki czekał na nią w pałacu prezydenckim! Jej reakcję już widzicie!

Zobacz: Agata Duda kolejny raz udowodniła, że jest ikoną stylu. Ten płaszczyk to prawdziwy hit!

Zobacz: Andrzej Duda pozdrawia z wakacji! Internauci dopatrzyli się na zdjęciu… produkt placementu! “Mniejszego loga się nie dało wcisnąć?”


Czy Agata Duda ma dobry gust?

×