Szukaj

Agata Duda ubrała się niczym Melania Trump! Na gali w Belwederze wyglądała bezbłędnie! Biel to jej kolor!

Agata Duda pojawiła się na gali AgroLiga 2018. Pierwsza Dama z tej okazji wybrała stylizację, w której główną rolę odgrywała sukienka,przypominająca kreację, którą miała wcześniej Melania Trump. 

Agata Duda, Melania Trump

Agata Duda jako Pierwsza Dama Polski aktywnie wspiera swojego męża podczas szczególnie ważnych dla prezydenta kraju wystąpień. Ostatnio u boku Andrzeja Dudy pokazała się podczas gali AgroLiga 2018 i kolejny raz rozłożyła świat mody na łopatki. Była nauczycielka języka niemieckiego ubrała się w długą białą sukienkę. Dopasowała do niej czerwone baleriny i pasek w tym samym kolorze. Kropką nad i jej wyjściowego looku był wyprostowane włosy oraz delikatny makijaż.

Czyżby Agata zaczerpnęła nieco inspiracji od Melanii Trump? Żona Donalda Trumpa niejednokrotnie zachwycała świat, pojawiając się w białych sukienkach. Tak jak m.in. podczas świętowania swoich 49. urodzin. Wówczas wybrała białą, koronkową kreację, która była nieco krótsza i bardziej dopasowana niż u Dudy.

Która z pań wygląda w bieli wygląda lepiej? Trudno ocenić. Pewne jest jednak to, że każda nosi ją po swojemu. I tak kiedy Melania w kwestii dodatków była raczej oszczędna, Agata sięgnęła po symboliczny dla Polaków akcent, jakim bez wątpienia są dodatki w jednym z kolorów narodowych.

Zobacz: Agata Duda oniemiała na widok prezentu jaki czekał na nią w pałacu prezydenckim! Jej reakcję już widzicie!

Zobacz: Agata Duda kolejny raz udowodniła, że jest ikoną stylu. Ten płaszczyk to prawdziwy hit!

Zobacz: Andrzej Duda pozdrawia z wakacji! Internauci dopatrzyli się na zdjęciu… produkt placementu! „Mniejszego loga się nie dało wcisnąć?”


Andrzej Duda, Agata Duda - AgroLigi 2018

Andrzej Duda, Agata Duda - AgroLigi 2018

Andrzej Duda i Agata Duda - AgroLiga 2018

Andrzej Duda i Agata Duda - AgroLiga 2018

Agata Duda w białej sukni - AgroLiga 2018

Agata Duda w białej sukni - AgroLiga 2018

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×