NewsyMichał Szpak prowokuje podczas składania życzeń. Poświecił bielizną

Michał Szpak prowokuje podczas składania życzeń. Poświecił bielizną

Michał Szpak (fot. KAPIF)
Michał Szpak (fot. KAPIF)
22.12.2023 19:11

Michał Szpak jest artystą, który ma swój unikalny wizerunek sceniczny. Nie wszystkim się on podoba. Za tęczowy pasek przy kieszonce marynarki, został nawet wycięty z reklamy nowej ramówki TVP, z którą niegdyś współpracował.

Michał Szpak komentuje sytuację z Grzegorzem Braunem

Artysta wykorzystał swoje zdjęcie z urodzin, by skomentować bulwersującą wiele osób sytuację, która wydarzyła się w sejmie. Grzegorz Braun zgasił świece chanukowe za pomocą gaśnicy. Wiele gwiazd skomentowało to zdarzenie.

Michał Szpak także nie mógł przejść obok tego wydarzenia obojętnie. Dokleił zatem polityka Konfederacji z gaśnicą do swojego zdjęcia, na którym stoi, ubrany w togę, przypominając Jezusa. Jego fani na pewno pamiętają, że ta fotografia powstała z okazji 33. urodzin artysty.

Życzenia świąteczne od Michała Szpaka

Nadchodzą Święta i gwiazdy, za pośrednictwem mediów społecznościowych, składają swoim fanom życzenia. Michał Szpak nie mógł tego nie zrobić. Odśpiewał zatem fragment angielskiej kolędy i zatańczył do niej. Przy okazji zaprezentował swoje zgrabne udo, a także koronkową bieliznę, którą miał pod marynarką.

Kochani, wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Świąt. Niech wasze marzenia się spełniają, niech renifery przyjeżdżają z najlepszymi prezentami pod słońcem - powiedział na nagraniu wokalista.

Trzeba przyznać, że Michał Szpak lubi stąpać po cienkim lodzie i balansować na granicy dobrego smaku. Wiele osób może uznać jego zachowanie za prowokacyjne, zwłaszcza w momencie, gdy chodzi o jedno z największych katolickich świąt. Czy Wy czujecie się urażeni? A może jednak chętnie obejrzelibyście dłuższy taniec w wykonaniu Michała?

Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Michał Szpak
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także