NewsyThe Voice of Poland: Michał Szpak zostaje, a co z resztą? Jedna gwiazda oficjalnie zrezygnowała

The Voice of Poland: Michał Szpak zostaje, a co z resztą? Jedna gwiazda oficjalnie zrezygnowała

The Voice of Poland
The Voice of Poland
Adam Streb

02.12.2019 18:18, aktual.: 17.12.2019 17:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Margaret całkiem dobrze poradziła sobie w roli trenerki. Do finału doprowadziła bardzo uzdolnionego wokalistę - Tadzika czyli Tadeusza Seiberta.  I chociaż był faworytem nie wygrał 10. edycji Voice of Poland, ale to wyjątkowo uzdolniony wokalista i wszystko wskazuje na to, że droga do kariery jest przed nim otwarta.

Czy Margaret znów zasiądzie w fotelu trenerskim?

Margaret ma wątpliwości jeśli chodzi o jej przyszłość w Voice of Poland.  Twierdzi, że przez fakt iż zawsze angażuje się na 100 procent w to co robi, również w The Voice of Poland włożyła dużo pracy, emocji i energii.

Nie wiem, co zrobię. Czuje się wypłukana po tym programie. Na razie muszę wziąć przerwę. Ten program generuje dużo kompromisów, więc zobaczymy, czy będę się na nie godzić - powiedziała Interii.

Czy Margaret bała się roli jurorki?

Margaret ma wizerunek osoby raczej ciepłej i sympatycznej. Program Voice of Poland jednak wymaga czasem od jurorów ostrych i trudnych decyzji. Wokalistka najbardziej przykre uwagi starała się zostawić dla siebie. Nie chciała dolewać oliwy do ognia.

Czułabym się nie fair wobec tych ludzi, ponieważ wiem, że ogląda ich cała Polska – potem ten człowiek będzie to przeżywał, a wszyscy będą o tym mówić. To nie jest też dobra pozycja wyjściowa do tego, żeby pracować nad sobą, żeby na przykład za rok wrócić tu i nas wszystkich zachwycić. Dlatego ja się zazwyczaj od takich opinii powstrzymywałam, bo uważam, że to nie ma sensu. Zresztą zazwyczaj z artystami jest tak, że oni najczęściej sami wiedzą, co zrobili nie tak. Będą bardzo to przeżywać, więc ja już nie chcę dolewać oliwy do ognia. - powiedziała w wywiadzie z SE.

Jakie rady ma Margaret dla uczestników VOP?

Wokalistka sama wciąż jest na początku kariery, ale chrzest bojowy w show-biznesie już przeszła, dlatego doskonale wie czego unikać, a z czego czerpać garściami.

Muszą pamiętać o tym, że są przede wszystkim muzykami, i że to jest ich status w show-biznesie. Jeśli ktoś jest muzykiem, artystą, wokalistą, to dobrze po prostu zawsze iść za muzyką, za tym celem, dla którego się tu jest. I nie rozdrabniać się - radzi  w SE swoim młodszym kolegom Margaret.

10. edycję "The Voice of Poland" wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Barona i Tomsona. Tadzik z drużyny Margaret zajął 3 miejsce.

  • Margaret - półfinał The Voice of Poland 10
  • Margaret - The Voice of Poland 10, finał
  • Tadeusz Seibert i Margaret - The Voice of Poland 10
  • Michał Szpak i Margaret na konferencji The Voice of Poland 10
  • Margaret w The Voice of Poland
  • Margaret - The Voice of Poland 10
  • Margaret fot. Instagram
[1/7] Margaret - półfinał The Voice of Poland 10
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także