NewsyKupiła dzieciom na święta prezent za 100 tysięcy? Natalia Kukulska nie oszczędza na szczęściu pociech

Kupiła dzieciom na święta prezent za 100 tysięcy? Natalia Kukulska nie oszczędza na szczęściu pociech

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
28.12.2023 09:15

Natalia Kukulska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Córka legendarnej Anny Jantar zaraża miłością do muzyki także swoje dzieci. Z okazji świąt postanowiła kupić trójce pociech wyjątkowy prezent. Wyjątkowa jest także jego cena, która dla wielu osób może być szokiem.

Natalia Kukulska wydała sto tysięcy złotych na prezent dla dzieci?

Natalia Kukulska, jak wiele innych polskich gwiazd, relacjonowała w mediach społecznościowych to, jak spędzała święta. Piosenkarka pokazała między innymi, jak jej dzieci korzystają ze świątecznego prezentu. Gwiazda nie oszczędzała, kupiła bowiem fortepian. Instrument marki Kawai to niemały wydatek, jego ceny wahają się od około 50 tysięcy złotych do nawet ponad 140 tysięcy w przypadku wyższych modeli.

Zamiast kolęd, kolejno odlicz: Jaś (23), Ania (18), Laura (6). Mikołaj wiedział, jak załatwić święta jedną zabawką — napisała szczęśliwa mama pod nagraniem, w którym możemy podziwiać muzyczny talent jej dzieci.

Pociechy Natalii z pewnością doceniły hojność tegorocznego "Mikołaja". Uznania nie kryli także internauci.

Natalia Kukulska kupiła dzieciom fortepian na święta. Internauci komentują decyzję piosenkarki

Z pewnością prezent, który Kukulska kupiła na święta, nie należy do tanich. Internauci jednak nie posądzają piosenkarki o rozrzutność. Przeciwnie, docenili fakt, że inwestuje w artystyczny rozwój dzieci i przekazuje im miłość do muzyki.

Piękne, muzyczne święta. Wspaniale dzieci (...) No, to jest inwestycja w rozwój i przyszłość (...) Super. Najważniejsze to znaleźć wspólny mianownik, który połączy zainteresowania dzieci. W waszym przypadku wiadomo, że to muzyka (...) Muzyka w genach — czytamy.

Chcielibyście dostać taki prezent?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także