NewsyKasia Kowalska trafiła na OIOM. Gwiazda pomyliła poważną chorobę z zatruciem pokarmowym

Kasia Kowalska trafiła na OIOM. Gwiazda pomyliła poważną chorobę z zatruciem pokarmowym

Kasia Kowalska
Kasia Kowalska
Zuza Maciejewska
25.06.2020 12:20, aktualizacja: 25.06.2020 21:53

Kasia Kowalska nagrała dramatyczny apel, którym próbowała skłonić internautów do refleksji. Chciała, by dobrze się zastanowili, zanim w dobie pandemii koronawirusa wyjdą z domu. W materiale wideo zdradziła, że jej córka, Ola, trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. Internauci zaczęli spekulować, że dziewczyna zachorowała na COVID-19.

Piosenkarka bardzo długo nie komentowała sytuacji. Dopiero w lipcowym wydaniu magazynu Pani powiedziała, że Aleksandra walczyła z adenowirusem.

Córka Kasi Kowalskiej na co dzień mieszka w Londynie. Przez zamknięte granice, spowodowane pandemią, artystka nie mogła do niej polecieć:

Zaczęły się najdłuższe dni w moim życiu. Wypatrywanie cudu. Z tamtego czasu pamiętam tylko rozpacz, chodzenie po ścianach, wycie do poduszki, telefony do szpitala i słowa Ignacego: „Mamo, Olka sobie poradzi” - wspomina w wywiadzie dla Pani.

Ola powoli wraca do zdrowia.

Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Co się stało?

Okazuje się, że nie tylko Aleksandra, ale także Kasia Kowalska miała problemy ze zdrowiem. Jak zdradziła w rozmowie z magazynem Pani, pod koniec zeszłego roku podczas trasy koncertowej niespodziewanie gorzej się poczuła. Dostała wysokiej gorączki i straciła głos. Myślała, że to zatrucie pokarmowe:

Czułam, jak rośnie mi temperatura, próbowałam ją zbić lekami, ale niewiele pomagało. Myślałam, że mam zatrucie pokarmowe. Zaczęły się jakieś majaki, niewiele pamiętam.

Kowalska trafiła na OIOM. Okazało się, że przeszła sepsę. Lekarz miał dla niej ścisłe wytyczne, których musiała się trzymać przez kolejne tygodnie:

Lekarz zalecił mi bezwzględny odpoczynek, regenerację, regularne posiłki. Miałam jeść 2000 kalorii dziennie. Powiedziano mi, że kontakt z jakimkolwiek wirusem może być dla mnie tragiczny w skutkach

W momencie, w którym opuściła szpital, pojawiły się kolejne problemy — tym razem z nogą:

Od wyjścia ze szpitala miałam poważny problem z nogą, podejrzewano zapalenie nerwu, zaczęły się rehabilitacja i codzienne przyjmowanie leków przeciwbólowych.

Na szczęście Kasi dziś czuje się już lepiej.

Kasia Kowalska na okładce magazynu Pani
Kasia Kowalska na okładce magazynu Pani
Kasia Kowalska – koncert w Ciechanowie
Kasia Kowalska – koncert w Ciechanowie
Kasia Kowalska – koncert w Ciechanowie
Kasia Kowalska – koncert w Ciechanowie
Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką
Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także