ExclusiveTYLKO U NAS! Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są ZARĘCZENI! Kolega z "PnŚ" zdradził nam szczegóły tej wyjątkowej chwili. Jak zareagowali ich bliscy?

TYLKO U NAS! Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są ZARĘCZENI! Kolega z "PnŚ" zdradził nam szczegóły tej wyjątkowej chwili. Jak zareagowali ich bliscy?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
Krystyna Miśkiewicz
14.11.2022 15:40, aktualizacja: 14.11.2022 17:17

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka tygodni temu potwierdzili związek, o którym mówiło się od dawna. Gdy tylko gwiazda serialu M jak Miłość ogłosiła, że rozstaje się z mężem, od razu zaczęła być łączona ze swoim partnerem z Pytania na śniadanie. To, że łączy ich coś więcej niż praca, ujawnili podczas wspólnej podróży do Izraela. Wybrali się tam z okazji 40. urodzin Kasia, które postanowili spędzić tylko we dwoje.

Prezenterzy coraz odważniej pokazują w sieci wspólne zdjęcia, a wczoraj po raz pierwszy zadebiutowali u swego boku na dużej branżowej imprezie. Uczcili razem 70-lecie TVP – chętnie pozowali do zdjęć, a nawet udzielili reporterce Jastrząb Post pierwszego i jedynego tak wyczerpującego wywiadu.

My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze – mówił nam Kurzajewski.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski są zaręczeni!

Kasia i Maciej błyszczeli na wczorajszym jubileuszu Telewizji Polskiej. Cała uwaga skupiła się na nowej parze show-biznesu. U swego boku wyglądali naprawdę pięknie, ale my zwróciliśmy uwagę nie tylko na bajeczną kreację Kasi. Jako pierwsi zauważyliśmy pierścionek znajdujący się na palcu prezenterki. Udało nam się uzyskać komentarz dotyczący zaręczyn zakochanych.

Okazuje się, że narzeczeństwem są już od jakiegoś czasu, a ich rodziny niezwykle cieszą się z takiego obrotu sprawy. Zarówno ich dzieci, jak i pozostali bliscy bardzo kibicują i z entuzjazmem zareagowali na kolejny etap związku. O wszystkim opowiedział nam kolega pary z Pytania na śniadanie.

Kasia i Maciej zaręczyli się krótko przed oficjalnym ogłoszeniem związku, ale zrobili wszystko, by ta chwila była tylko dla nich. Poważnie myślą i rozmawiają o wspólnej przyszłości. Chcą tworzyć zgodną, kochającą się rodzinę. Sprawę ułatwia fakt, że synowie Maćka polubili i zaakceptowali Kasię. To samo dotyczy Helenki i Adasia. Zarówno mama i siostry Maćka bardzo polubili Kasię, a rodzice Kasi już traktują Maćka jak syna – mówi nam znajomy duetu z pracy.

Pierścionek znajdujący się na palcu Kasi dostrzegli przyjaciele zakochanych. Kolega Macieja opowiedział nam, że pytał dziennikarza o zaręczyny, ale dokładnie wie, że Kurzajewski traktuje ten związek bardzo poważnie:

Wszyscy zwróciliśmy uwagę na pierścionek Kasi. Nawet pytałem Maćka, ale nic nie chce zdradzić. Nikt nie drąży tego tematu, bo to ich prywatna sprawa. Ale jedno jest pewne, że bardzo mu na niej zależy – kwituje nasze źródło.

Jak na razie zakochani nie komentują tego ważnego momentu w życiu i wstrzymują się z wywiadami. Ostatnio sporo się u nich dzieje, dlatego postanowili nieco poczekać, aż całe zamieszanie ucichnie.

Kasia i Maciej mają dużo propozycji wywiadów, ale nie są jeszcze gotowi, by opowiadać o każdym szczególe ich życia. Zwłaszcza w sytuacji, która ostatnio miała miejsce i zaburzyła spokój ich rodziny – mówi nam kolejna osoba z otoczenia pary.

Nasz informator przekazał także, że zakochani chcieliby, aby ich byli partnerzy również odnaleźli szczęście w miłości:

Wszystkim byłym partnerom też dobrze życzą i cieszą się ich szczęściem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Kasi i Maciejowi. Czekamy z niecierpliwością na wieści o ślubie.

  • Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
  • Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
  • Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
  • Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
  • Kasia Cichopek - pierścionek - 70-lecie TVP
  • Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
[1/8] Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski - 70-lecie TVP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także