NewsyJasnowidz przekazał złe wieści przed wakacjami: "Będzie chaotycznie i dużo problemów". Wskazuje winnych

Jasnowidz przekazał złe wieści przed wakacjami: "Będzie chaotycznie i dużo problemów". Wskazuje winnych

Wojciech Glanc o wakacjach
Wojciech Glanc o wakacjach
Elwira Szczepańska
23.05.2023 22:00

Wojciech Glanc znany jest ze swojego występu w programie Big Brother. Pojawił się on w drugiej edycji reality show. Do domu Wielkiego Brata trafił w 2001 roku. Z programu odpadł jako pierwszy, jednak pomimo tego widzowie bardzo go zapamiętali. Głównie przez jego nietypowy sposób bycia i kontrowersyjne wypowiedzi. Ponownie przypomniał o sobie 7 lat później, gdy razem ze swoją kukiełką Eustachym zgłosił się do programu Mam Talent. Jako brzuchomówca dotarł aż do półfinału show TVN-u.

Wojciech Glanc prowokuje. Tak zaczęła się jego kariera wizjonera

Gdy program się zakończył, jego uczestnik wywołał prawdziwe zamieszanie. Ogłosił bowiem, że popełni samobójstwo przed kamerami. Sprawą szybko zajęła się policja, a on sam został umieszczony w szpitalu psychiatrycznym. Chociaż sprawa była niezwykle poważna, to Glanc tłumaczył, że z jego strony była to jedynie prowokacja, która miała pokazać ogromne luki w prawie.

To była afera na całą Polskę. Moja prowokacja uruchomiła pewne luki prawne - mówił po całym wydarzeniu.

Ze swoich nietypowych zainteresowań postanowił zrobić sposób na życie. Po całej aferze mężczyzna wyprowadził się do Berlina i zajął się hipnozą estradową. A także stał się jasnowidzem.

Wojciech Glanc ostrzega przed podróżami w wakacje

W swoim najnowszym nagraniu Wojciech Glanc nawiązał do wydarzeń z ostatnich miesięcy. Zapewnia, że udało mu się je przewidzieć.

Pierwsza rzecz, która chodzi mi po głowie, bardzo poważna […] zdarzyły się sytuacje z rakietą, z latającymi balonami i tym podobnymi rzeczami. […] Że spadną rakiety, też mówiłem […] Ta radziecka armia już tam za bardzo siły nie ma, żeby zrobić coś poważniejszego, więc pozostają w tej chwili swego rodzaju zagrywki psychologiczne. Prowokacje, ale takie prowokacje, które będą tak na pograniczu, że nie będzie ich można jednoznacznie uznać - mówił.

Niestety Glanc nie ma najlepszych wieści dla osób, które planują podróże w wakacje. Ostrzega przed utrudnieniami w ruchu lotniczym. Będą spowodowane działaniami Rosji oraz polskiego rządu.

Jeśli mówimy o wakacjach, nie ma się co bać, że dojdzie do jakiejś katastrofy. Jednak możemy spodziewać się zawieruchy w połączeniach lotniczych, ponieważ będzie więcej takich sytuacji […] Będzie chaotycznie, będzie dużo zamieszania i dużo problemów - zdradził.

Nie ukrywał, że część rzeczy, przed którymi ostrzega, to efekt celowego działania władz.

Uważam, że część z tych zdarzeń jest również tworem obecnych władz na terenie Polski. Chodzi o wygenerowanie strachu. Strach zaślepia, strachem jest łatwiej zarządzać, a zbliżają się wybory. Oni potrzebują postawić się w pewnym momencie w kategorii zbawcy, chociaż wychodzi im to źle, to są idioci Tu chodzi, żeby społeczeństwo polskie wk**wić. Jak społeczeństwo będzie wnerwione, odwróci wzrok od manipulacji bezpośrednich przy wyborach - wyznał jasnowidz.

Wierzycie w przepowiednie wizjonerów działających w sieci? Czy też macie dystans do tego typu spraw?

Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Wojciech Glanc
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także