Tak Janachowska świętowała urodziny. Gorniak śpiewała „Sto lat”. Wśród gości Rozenek z Majdanem, Maserak, Ibisz…

Urodziny Izabeli Janachowskiej

Urodziny Izabeli Janachowskiej

Izabela Janachowska świętowała 35. urodziny. Zorganizowała imprezę w jednym z warszawskich klubów. Wśród gości nie zabrakło plejady gwiazd. Pojawiły się Edyta Górniak, Joanna Koroniewska, Małgorzata Rozenek i wiele innych.

Izabela Janachowska w show-biznesie zaistniała dzięki programowi Taniec z Gwiazdami. Pojawiła się w kilku edycjach uwielbianego przez widzów show, gdzie towarzyszyła gwiazdom w ich tanecznych popisach. Po zakończeniu swojej przygody z widowiskiem tancerka postanowiła otworzyć własny biznes. Zajęła się podbojem branży ślubnej, a swoje imperium zaczęła budować od stworzenia bloga. Z czasem stała się specjalistką od organizacji ślubów i wesel. Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych wedding planerek w stolicy.

Zawodowe sukcesy w przypadku Izy przeplatają się z wielkim szczęściem w życiu prywatnym. Gwiazda znalazła szczęście u boku przedsiębiorcy, byłego producenta świec – Krzysztofa Jabłońskiego. Małżonkowie są już 6 lat po ślubie i wspólnie wychowują uroczego synka Christophera, który niedawno świętował drugie urodziny. Chłopiec świetnie dogaduje się ze swoim starszym, przyrodnim bratem – synem męża Izy z poprzedniego związku.

Gwiazdy na 35. urodzinach Izabeli Janachowskiej

Iza ostatnio ponownie wróciła na parkiet Tańca z Gwiazdami. Tym razem nie jest jedną z tancerek, a współprowadzącą show. Swój debiut w pierwszym odcinku może zaliczyć do bardzo udanych. Widzowie nie szczędzili jej komplementów. Wypadła bardzo profesjonalnie, uniknęła wpadek i w niczym nie ustępowała doświadczonym współtowarzyszom – Paulinie Sykut i Krzysztofowi Ibiszowi. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, a wczorajszego wieczoru pochwaliła się relacją ze swoich urodzin.

Izabela skończyła 35 lat. Ten szczególny dzień postanowiła uczcić, organizując huczną imprezę w modnym warszawskim klubie. Na wszystkich czekała pięknie przystrojona sala, najróżniejsze trunki i smakołyki oraz zespół, który w rytmach latino przygrywał do tańca.

Wśród gości nie zabrakło wielu czołowych gwiazd. Sto lat solenizantce odśpiewała sama Edyta Górniak, która za taki występ kasuje kilkaset tysięcy złotych. Urodziny postanowili uczcić z nią także Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Rafał Maserak, Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska. Perfekcyjna pojawiła się na imprezie w kusej czerwonej mini i uwydatniła kobiece kształty.

Izabela tego wieczoru również postawiła na niesamowitą kreację. Miała na sobie czarną sukienkę mini z bardzo fantazyjną górą, układającą się w wachlarz. Dobrała wysokie szpilki i elegancką biżuterię. Trzeba przyznać, że wyglądała oszałamiająco.

Zdjęcia z urodzinowej imprezy Izy znajdziecie w naszej galerii.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - urodziny Izy Janachowskiej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - urodziny Izy Janachowskiej

Izabela Janachowska - 35 urodziny

Izabela Janachowska - 35 urodziny

Izabela Janachowska - 35 urodziny

Izabela Janachowska - 35 urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×