NewsyTożsamość kochanki Gerarda Pique już nie stanowi tajemnicy! Gdy ludzie poznają jej miejsce pracy, wybuchnie burza...

Tożsamość kochanki Gerarda Pique już nie stanowi tajemnicy! Gdy ludzie poznają jej miejsce pracy, wybuchnie burza...

Shakira i Gerard Pique
Shakira i Gerard Pique
11.08.2022 21:20, aktualizacja: 11.08.2022 21:39

Kolumbijska piosenkarka Shakira i piłkarz FC Barcelony Gerard Pique przez 14 lat stanowili zgraną parę. Celebryci doczekali się dwóch synów: Sashy Milana. Ostatnimi czasy sportowiec dopuścił się zdrady, na czym przyłapała go ukochana. Wkrótce po tym partnerzy potwierdzili rozstanie na łamach oświadczenia.

Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie – brzmiała jego treść.

Zachodni dziennikarze długo starali się ustalić, kim jest kochanka Pique, odpowiedzialna za rozbicie jego związku. Brytyjski dziennik The Sun - jak to często bywa - wyprzedził konkurencję i opublikował szereg informacji na jej temat.

Kim jest kochanka Gerarda Pique?

Wynika z nich, że nowa partnerka zawodnika to 23-letnia Clara Chia Marti, która studiuje Public Relations na jednej z barcelońskich uczelni. Młoda kobieta łączy naukę z pracą w firmie samego Gerarda - Kosmos, gdzie zajmuje się organizowaniem różnych eventów. Uwiedzenie przez pracodawcę swojej podwładnej może budzić uzasadnione kontrowersje.

Gerard i Clara spotykają się od miesięcy (...) Jest studentką, a oprócz tego pracuje dla niego w jego biurze, organizując imprezy. O swoim związku milczą, jednak wszyscy wokół nich wiedzą, co się dzieje - przekazał informator The Sun.

Chia dba o zachowanie prywatności. Zabezpieczyła profile w mediach społecznościowych w ten sposób, aby osoby trzecie nie mogły ich oglądać. Dodatkowo unika zdjęć ze znanym kochankiem.

Myślicie, że piłkarz pozostanie wierny nowej partnerce?

Gerard Pique i Shakira: pożegnalny prezent

Stosunki Katalończyka i Kolumbijki są już nieco lepsze. Dziennikarze meksykańskiego programu Chisme No Like per Marca ustalili, że gwiazdy zamierzają spędzić wspólne, pożegnalne wakacje, aby poprawić humory dzieciom.

To szaleństwo. Wyjeżdżają na wakacje na Bahamy. Będą bawić się w szczęśliwą rodzinę, a po powrocie do Hiszpanii podpiszą separację - przekazali na wizji.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.

Gerard Pique i Shakira z synami
Gerard Pique i Shakira z synami
Gerard Pique i Shakira z synami
Gerard Pique i Shakira z synami
Gerard Pique pokazał synów
Gerard Pique pokazał synów
Shakira i Gerard Pique całują się na turnieju tenisowym
Shakira i Gerard Pique całują się na turnieju tenisowym
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także