Jastrząb SerialeFilip Bobek zrobił sobie okrutny żart ze zwolnionej z TVP Barbary Kurdej-Szatan! Gwiazda prawie wpadła w szał! Jest wideo z ukrycia!

Filip Bobek zrobił sobie okrutny żart ze zwolnionej z TVP Barbary Kurdej-Szatan! Gwiazda prawie wpadła w szał! Jest wideo z ukrycia!

Kurdej-Szatan, Bobek, auto
Kurdej-Szatan, Bobek, auto
Justyna Mazur
08.07.2019 16:01, aktualizacja: 08.07.2019 18:44

Praca na planie serialu to poważne zadanie. No chyba, że jest przerwa i czas na to, by podowcipkować z kolegów i koleżanek. Filip Bobek wkręcił Barbarę Kurdej-Szatan. Jej mina jest dosłownie bezcenna!

Aktorka jeździ pięknym, niebieskim Jaguarem, którego wielu może jej pozazdrościć. Duży, rodzinny samochód to oczko w jej głowie. Nic więc dziwnego, że gdy zobaczyła na nim wielką rysę stanęła jak wryta. Na pierwszy rzut oka była pewna, że ktoś zniszczył jej samochód i zwiał. W rzeczywistości to jej serialowy kolega nalepił "rysę" na lakier.

Minęła chwila, zanim Barbara Kurdej-Szatan zorientowała się, że padła ofiarą żartu. Rysę wskazał jej siedzący w zaparkowanej nieopodal taksówce. Aktorka minę miała nietęgą! Myślami pewnie była już u lakiernika i szukała sprawcy zdarzenia. Tymczasem rozbawiony Filip Bobek siedział w samochodzie obok i śmiał się nagrywając Instastories:

Kochani, zaczynamy akcję. Baśka się dowie właśnie, że ma porysowane auto. Nie mogę. Jak ona się dowie, że to ja to mnie zabije. Cicho,żeby mnie nie zobaczyła – mówi Filip Bobek w najnowszym nagraniu i wybucha śmiechem, gdy serialowa Maria orientuje się, że to tylko prank!

Zobaczcie jak bardzo Basi (nie) było do śmiechu…

  • Filip Bobek, fot. Instagram
  • Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram
  • Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan
  • Slider item
  • Filip Bobek żartuje z Barbary Kurdej-Szatan
  • Samochód Barbary Kurdej-Szatan
  • Filip Bobek - pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018
  • Barbara Kurdej-Szatan w koronkowej sukni na festiwalu Mozarta
[1/8] Filip Bobek, fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także