Hubert Gromadzki obejrzał „Top Model 8” i już ma swoich faworytów. Komu kibicuje? [WIDEO]

Hubert Gromadzki o Top Model 8

Hubert Gromadzki o Top Model 8

Kim jest Dawid Woskanian z Top Model? Uczestnik z zespołem Tourette'a już teraz typowany jest do zwycięstwa ósmego sezonu show. Zalicza się do grona faworytów Huberta Gromadzkiego z 7. edycji programu. Komu jeszcze kibicuje finalista poprzedniego sezonu show?

Top Model 8 ruszyło pełną parą. Już dzisiaj TVN wyemituje drugi odcinek nowej edycji. Wielu internautów wciąż jest pod wrażeniem urody, talentu i historii kandydatów, którzy wzięli udział w poprzednich castingach. Jednym z nich jest Dawid Woskanian, 20-latek cierpiący na zespół Tourette’a.

Zobacz: Dawid Woskanian z “Top Model” udzielił wzruszającego wywiadu. Jego słowa o walce z zespołem Tourette’a rozrywają serce

Hubert Gromadzki o uczestnikach Top Model 8

Hubert Gromadzki, który dotarł aż do finału 7. edycji programu, przyznał, że historia Dawida zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Nie spodziewał się, że w nowym sezonie show pojawią się uczestnicy z tak inspirującą historią. Jak sam przyznał, oglądając pierwszy odcinek Top Model 8 wzruszył się razem z resztą jurorów:

Oglądałem pierwszy odcinek i to był bardzo wzruszający moment, kiedy oglądało się Dawida. Kiedy się go słuchało. Ja się wtedy również popłakałem, bo koleś jest tak zaparty w tym co robi, taki zdeterminowany, ćwiczy i to co robi jest wielkie. Myślę, że niejeden chłopak chciałby robić takie akrobacje jak on. To, że jemu nie przeszkadza, ta choroba w pozowaniu, to jest coś niewiarygodnego. To, że on potrafi tak nagle przystopować i ładnie ułożyć twarz do zdjęcia, to jest coś, co przyniesie mu zwycięstwo. Jak nie w programie, to na pewno w życiu – zdradził w rozmowie z naszą reporterką.

Oprócz Dawida, niezwykłe wrażenie na Hubercie zrobiła także śliczna Sandra:

Na chwilę obecną mam dwóch faworytów. Jest to Dawid i jest to Sandra. Sandra bardzo mi się spodobała, jest wysoką modelką, która ma świetne perspektywy do tego, żeby nią zostać. Piękne oczy, które zahipnotyzują więc przed aparatem będzie robiła robotę dobrą. Życzę jej, aby jak najdalej zaszła, bo to jest najważniejsze.

Czy ktoś z nich dotrze do finału i zrobi karierę na miarę Huberta?

Zobacz: Julia Wieniawa dała kosza Hubertowi z “Top Model”! Dlaczego im nie wyszło? [WIDEO]

Kim jest Dawid Woskanian?

Dawid Woskanian ma 20 lat i pochodzi z miejscowości Kozy, w której mieszka z siostrą i rodzicami. Jego mama jest Polką, a tata Ormianinem. Dawid z Top Model ma zespół Tourette’a, który zdiagnozowano u niego w wieku siedmiu lat. W walce z chorobą pomaga mu sport. Aktywność fizyczna pozwala mu panować nad najtrudniejszymi tikami nerwowymi. W dzieciństwie grał w piłkę nożną w lokalnej drużynie. Natomiast od czterech lat trenuje street workout, który polega na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń.

Dawid Woskanian z Top Model chce poprzez udział w programie zwrócić uwagę na osoby takie jak on, jak również potraktować show jako okazję do dalszej walki z zespołem Tourette’a.

View this post on Instagram

Cześć wszystkim! Jak się podobał pierwszy odcinek Top Model? Ja jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się przejść pierwszy etap i jadę na bootcamp!!! ???? Bardzo dziękuję moim rodzicom i siostrzyczkom za wielkie wsparcie i dopingowanie. No to widzimy się na bootcampie. ???????? @topmodelpolskatvn

A post shared by Dawid Woskanian (@dawid_woskanian) on

Czym jest zespół Tourette’a?

Zespół Tourette’a, który ma uczestnik Top Model, to zespół tików głosowych i ruchowych – wrodzone zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się przede wszystkim występowaniem licznych tików ruchowych i werbalnych, opisane w 1885 przez francuskiego neurologa Georges’a Gillesa de la Tourette’a. (źródło: Wikipedia)


Dawid Woskanian - wysportowana sylwetka

Dawid Woskanian - wysportowana sylwetka

Dawid Woskanian Top Model sesja

Dawid Woskanian Top Model sesja

Hubert Gromadzki – sesja w Los Angeles, Top Model 7 (odcinek 11)

Hubert Gromadzki – sesja w Los Angeles, Top Model 7 (odcinek 11)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×