Szukaj

Słynne rodzeństwo z „Top Model 7” skomentowało „wpadkę” Joanny Krupy przed naszą kamerą! [WIDEO]

Top Model 7

Top Model 7

Szymon i Sophie Reich z „Top Model 7” o wpadce Joanny Krupy

Szymon ReichSophie Reich skomentowali „wpadkę” Joanny Krupy z finału Top Model 7, który odbył się w Warszawie 26 listopada. Przez zamieszanie z ekranami, na których wyświetlono mylące i sprzeczne okładki magazynu Glamour, Joanna popełniła na scenie drobną gafę. W Internecie natychmiast jednak założono, że pomyłka – która w programie nadawanym na żywo nie jest czymś niezwykłym – to na pewno dowód na to, że finał był ustawiony. Najgłośniej krzyczeli oczywiście przeciwnicy Kasi Szklarczyk, która wygrała tegoroczną edycję.

Słynne rodzeństwo, które brało udział w show wspólnie, nie jest jednak takiego samego zdania:

Ja myślę, że po prostu to było na żywo, takie rzeczy mogą się po prostu zdarzyć. To nie jest dlatego, że to było ustawiane, tylko monitor pierwszy pokaże coś innego, programy jakieś techniczne. To nie jest ustawione, to jest na żywo.

Top Model 7: Zamieszanie z WYNIKAMI! Joanna Krupa zaliczyła wpadkę przez błąd producentów! Zobacz, jak to wyglądało od kulis [WIDEO]

A co sądzą o fali hejtu, jaka wylała się na Kasię po programie? Szymon wyznał, że podobne traktowanie spotkałoby któregokolwiek ze zwycięzców i Szklarczyk nie jest w tym wypadku wyjątkiem:

Myślę, ze hejt napotkałby każdego zwycięzce, w każdej możliwej opcji. Z hejtem trzeba się liczyć, ale też trzeba uwzględnić to, że niektóre osoby to popierają. Inaczej Kaśka by nie wygrała.- powiedział Szymon.

Sophie uważa, że Kasia w 100% zasłużyło na zwycięstwo:

Moim zdaniem Kasia zasłużyła na zwycięstwo. W ogóle Kasia mega dużo się zmieniła przy tym programie. Bardzo też pracowała, żeby wygrać ten program, więc myślę, że zasłużona wygrana.

Zgadzacie się z nimi?

Omyłkowo wyczytano jej imię. Największa przegrana „Top Model” komentuje wielką wpadkę Joanny Krupy [WIDEO]

Największa sensacja na finale „Top Model 7”! Uczestniczka poprzedniej edycji pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

Siostra Kasi Szklarczyk pokazała się całej Polsce! Jest piękna! Wygląda jak Top Model


Szymon i Sophie Reich – prezentacja biżuterii Zozo na zimę 2018

Szymon i Sophie Reich – prezentacja biżuterii Zozo na zimę 2018

Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh – sesja na lodowcu w Austrii, Top Model 7 – odcinek 7

Szymon Reich i Żaklina Ta Dinh – sesja na lodowcu w Austrii, Top Model 7 – odcinek 7

Sophie Reich – Top Model 7, sesja podwodna

Sophie Reich – Top Model 7, sesja podwodna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×