Tomson i Baron wezmą udział w kolejnej edycji „The Voice”? Tylko nam wyjawili, na czym stoją [WIDEO]

Tomson i Baron

Tomson i Baron

Tomson i Baron od wielu lat zasiadają na czerwonych obrotowych fotelach w roli jurorów i trenerów The Voice of Poland. Od kogo zależy ich udział w programie? Czy pojawią się w kolejnej edycji? Wszystko skomentowali przed naszą kamerą. 

Tomson i Baron to już weterani programu The Voice of Poland. W roli trenerów pojawili się w 10 edycjach show. Wielu fanów nie wyobraża sobie tego, by mogło ich zabraknąć w tym formacie. Pomimo tego, że w roli trenerów mieli okazję sprawdzić się wielokrotnie, to tylko raz udało się zwyciężyć uczestnikowi z ich drużyny. Dokonała tego w 10. edycji Alicja Szemplińska. Wiele razy otarli się jednak o główną nagrodę.

Wydawać by się mogło, że gitarzysta i wokalista zespołu Afromental mają ugruntowaną pozycję w muzycznym formacie. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o tym, że mają zniknąć z show. Informator portalu Pudelek zdradził, że produkcja ma być już znudzona tym trenerskim duetem.

Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w „The Voice Kids” – zdradził informator Pudelka.

Tomson i Baron pojawią się w kolejnej edycji The Voice of Poland?

Tomson i Baron w tej edycji doprowadzili do finału Wiktoria Dydułę. Wokalista zdawał się przez jakiś czas być czarnym koniem show. W ścisłym finale odpadł jednak jako pierwszy z czworga walczących o główną nagrodę. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post jurorzy skomentowali doniesienia o tym, czy pojawią się w nowej edycji muzycznego show:

My się sami nie zatrudniamy. Może i na szczęście.

Od kogo zależy to, czy wystąpią w kolejnej edycji?

Te wszystkie plotki czy my będziemy, czy nie będziemy, to nie zależy od nas, ani od dziennikarzy, tylko od ludzi, którzy po nas zadzwonią i albo nas będą potrzebować, albo nas nie będą potrzebować. I tak do tego podchodzimy. Na pełnym luzie.

Jesteście fanami Tomsona i Barona?


Baron i Tomson - Finał The Voice of Poland 12

Baron i Tomson - Finał The Voice of Poland 12

Tomson i Baron, Wiktor Dyduła

Tomson i Baron, Wiktor Dyduła

Tomson i Baron

Tomson i Baron

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×