Szymon Majewski szczerze o debiucie Małgorzaty Rozenek w „DDTVN”. Bez ogródek wskazał, która gwiazda bardziej pasowałaby do śniadaniówki [WIDEO]

Szymon Majewski, Małgorzata Rozenek

Szymon Majewski, Małgorzata Rozenek

Szymon Majewski szczerze o zmianach w TVN. Co sądzi o angażu Małgorzaty Rozenek? Której dziennikarki DDTVN najbardziej mu brakuje?

Szymon Majewski to legenda telewizji. Przez jakiś czas występował w TVP, gdzie świetnie odnalazł się w formacie Wieczór z Alicją. Przełomem był jednak dla niego transfer do TVN. Tysiące osób zasiadało przed telewizorami, by obejrzeć jego autorski format, Szymon Majewski Show. Program przestał być emitowany w 2011 roku, a rok później dziennikarz odszedł z telewizji. Od tej pory skupia się na pracy radiowca i rozwijaniu internetowych projektów, w tym własnego kanału w serwisie YouTube.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Szymona o ostatnie zmiany, jakie miały miejsce w jego byłej stacji, TVN. Ulubieniec widzów pozwolił sobie na szczerość.

Szymon Majewski o zmianach w TVN

Jak zauważył nasz rozmówca, zmiany w stacji nie są niczym nadzwyczajnym.

Mnie tam już nie ma od lat. Myślę sobie, że to jest chyba naturalne, że następują jakieś przepływy. Mam wrażenie, że to wszystko to jest jeden wodociąg – tu ktoś przykręcił, to tu się przelało, tam ktoś przeleciał a w sumie, to wszyscy pijemy tę samą kranówkę.

Kogo najbardziej brakuje mu na antenie komercyjnej stacji?

Magdy Mołek zawsze będzie mi brakowało. I Justyny Pochanke. Cały czas uważam, że jest dla niej miejsce. Nie znam powodów odejścia Justyny, ale bardzo tęsknie za nią i za jej spokojem prezentowania tego, co się dzieje. Fajnie by było, gdyby takie powroty się zdarzały. Mam wrażenie, że tym huczniejszy będzie powrót, im dłuższa jest nieobecność.

Jak ocenia Małgorzatę Rozenek w roli prowadzącej DDTVN?

Myślę sobie, że bardzo chciałbym widzieć tam Magdę Mołek. To jest bardziej moja bajka. Gdybym miał siadać na kanapie, to tam. No i u Doroty i Marcina. To zawsze.

Magda Mołek na pewno doceni takie słowa kolegi!

Całość rozmowy w materiale wideo.


Szymon Majewski - premiera filmu Kryptonim Polska

Szymon Majewski - premiera filmu Kryptonim Polska

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

StandUp - Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych - Magda Mołek

StandUp - Sprzeciw się molestowaniu w miejscach publicznych - Magda Mołek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×