TYLKO U NAS! Wiemy, kiedy Doda wydaje nowy singiel i płytę. Data premiery jest bardzo bliska

Nowa płyta Dody 2015. Data premiery, Riotka Tour, nowy singiel

Nowa płyta Dody 2015. Data premiery, Riotka Tour, nowy singiel

2015 rok Doda rozpoczęła z singlem Riotka. Piosenka i teledysk mają już ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube, a wersja śpiewana po angielsku – Not Over You – walczyła o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2015. Chociaż Dorota Rabczewska wystąpi w Wiedniu, mamy dobre wiadomości dla fanów gwiazdy. Znamy datę premiery płyty i nowego singla Dody.

Premiera płyty Dody jeszcze w 2015 roku!

Już za miesiąc Doda planuje wypuścić nową piosenkę. Utwór ma być bardzo popowy, wakacyjny i spójny z nowym wizerunkiem gwiazdy. Obecnie wokalistka kończy pracę w studio, dlatego fani, którzy wybiorą się na trasę Riotka Tour będą mieli okazję posłuchać nowej piosenki Dody na żywo. A kiedy płyta?

Już na jesieni w sklepach pojawi się trzeci solowy album Dody. Wstępna data premiery planowana jest na wrzesień 2015. Przy okazji wydania albumu Rabczewska planuje zorganizować wielką imprezę na miarę tej, która miała miejsce rok temu przy okazji premierzy koncertowego DVD Fly High Tour. Informator Jastrząb Post przekonuje, że nowe piosenki Dody będą zaskoczeniem nawet dla jej wiernych fanów.

Doda wydaje płytę w Universalu. Po tym jak Riotka okazała się sukcesem wytwórnia nie chce jej wypuścić spod swoich skrzydeł. Większość materiału jest już nagrana w Szwecji i Polsce. Fani na pewno nie będą rozczarowani, chociaż nowe piosenki Dody to zupełnie nowy etap w jej karierze – trochę Kylie Minogue, trochę Britney Spears, ale nie zabraknie też rocka. Dorotka ma szansę dotrzeć do kolejnego grona nieprzekonanych dotychczas do jej twórczości. Śmiejemy się, że tak zmieniła ją miłość do Emila Haidara – mówi nam osoba z otoczenia Dody

Jak będzie nowa płyta Doroty Rabczewskiej? Czy okaże się takim samym sukcesem jak platynowe Diamond Bitch i 7 pokus głównych? Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Zobacz: Doda i Emil Haidar zaprojektowali koszulki

Teledysk Dody do piosenki Riotka:

Doda na planie Riotka Tour. Data premiery nowej płyty Dody 2015

Doda na planie Riotka Tour. Data premiery nowej płyty Dody 2015

Data premiery płyty Dody - wrzesień 2015

Data premiery płyty Dody – wrzesień 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×