Młoda gwiazda „M jak miłość” zadrwiła z talentu aktorskiego Julii Wieniawy. Oj, nie spodobały się jej porównania internautów

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka to świetnie zapowiadająca się aktorka młodego pokolenia. Rola Lidki Banach-Mostowiak w serialu M jak miłość przyniosła jej rozpoznawalność i sympatię widzów. 22-latka często spotyka się z porównaniami do Julii Wieniawy. Jak na nie reaguje?

Monika Mielnicka, to młoda aktorka, która zdobyła sympatię wśród widzów rolą Lidki Banach-Mostowiak – żony Mateusza w serialu M jak miłość. 22-latka pojawiła się także między innymi w Na Wspólnej, Lombardzie. Życiu pod zastaw, Ojcu Mateuszu i Komisarzu Aleksie.

Gwiazda miała również okazję pracować pod okiem samego Andrzeja Wajdy – wystąpiła w Powidokach, ostatnim filmie nagrodzonego Oscarem reżysera. Mimo młodego wieku aktorka ma już na swoim koncie nagrodę za najlepszą kreację aktorską w filmie Odbicie.

Prywatnie 22-latka od pewnego czasu spotyka się z Oskarem Paradowskim – młodym sportowcem, który ma już na swoim koncie wiele imponujących sukcesów, w tym między innymi miejsce na podium podczas Młodzieżowych Mistrzostw Świata w Pięcioboju Nowoczesnym w 2019 roku. Razem ze swymi kolegami zdobył także tytuł Wicemistrza Świata w grupie Juniorów.

Aktorka aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na Instagramie udało jej się zgromadzić ponad 35 tysięcy obserwatorów. Młoda artystka regularnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z planu zdjęciowego, sesji fotograficznych czy kadrami z wakacji.

Monika Mielnicka o porównaniach do Julii Wieniawy

Monika Mielnicka często porównywana jest przez internautów do swojej koleżanki z branży – Julii Wieniawy. Jak się do tego odniosła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post?

Może dlatego, że prowadzimy zdrowy styl życia? Ale tak naprawdę ja jestem Monika Mielnicka, Julia jest Julią Wieniawą. Każdy prowadzi inną ścieżkę swojej kariery. Julia teraz zaczęła śpiewać i myślę, że powinna zająć się śpiewaniem. Moim zdaniem ona zdecydowanie lepiej odnajduje się w roli piosenkarki, aniżeli aktorki. Ale to jest mój gust, a o gustach się nie dyskutuje.

Jak Monika wspomina swój pierwszy dzień na planie serialu?

Pamiętam, byłam bardzo zestresowana, nikogo nie znałam, tak naprawdę błądziłam. Pierwszego dnia spóźniłam się na plan. Niestety, nie dogadaliśmy się z kierowcą, ale wyszło wszystko dobrze. Produkcja mi wybaczyła i gram do dziś.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Monika Mielnicka

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka

Monika Mielnicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×