Szukaj

Małgorzata Rozenek oceniła aferę z Jarosławem Bieniukiem: „Ja wiem jak jest” [WIDEO]

Małgorzata Rozenek, Jarosław Bieniuk

Małgorzata Rozenek, Jarosław Bieniuk

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie afery z Jarosławem Bieniukiem i Sylwią S. Gwiazda zaapelowała do internautów o rozsądek i nie traktowanie na poważnie wszystkich informacji, jakie pojawiają się w mediach. Zobacz rozmowę wideo.

Od tygodnia w mediach pojawiają się kolejne doniesienia w sprawie Jarosława Bieniuka i afery, w którą jest zamieszany. Wszystko przez oskarżenia Sylwi S. Cassandry, która twierdzi, że padła ofiarą gwałtu. Były partner Anny Przybylskiej do całej sprawy odniósł się w oficjalnym oświadczeniu, w którym zapewnił, że „jest niewinny”. Jego stanowisko poparły bliskie mu osoby z show-biznesu, m.in. Radosław Majdan, Natalia Siwiec i Esmeralda Godlewska. Co w tym temacie ma do powiedzenia Małgorzata Rozenek?

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką zwróciła uwagę na krzywdę jaką mogą wyrządzić powielane przez media niesprawdzone informacje:

Ja naprawdę zdaję sobie sprawę z tego, jaką media mają ogromną siłę rażenia i jak ważna jest odpowiedzialność mediów za to, co się mówi, czy co się piszę. Ja rozumiem dziennikarską potrzebę pogoni za newsem. Problem pojawia się tylko wtedy, kiedy zaczynają się pojawiać informacje nie dające szansy obrony drugiej strony. Ja wiem jak jest.

Małgorzata zaapelowała, aby nie osądzać Jarosława Bieniuka zbyt pochopnie i wykazać się zrozumieniem, przede wszystkim przez wzgląd na trójkę jego dzieci, które w młodym wieku straciły matkę, a teraz muszą mierzyć się z oskarżeniami wymierzonymi w ich ojca:

To nie jest ważne, co ja sądzę na ten temat, ale ważne jest abyśmy nie osądzali Jarka zbyt pochopnie, bo czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputacje, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, którzy przeżyli ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują dodatkowych, tak trudnych sytuacji.

Zgadzacie się z nią?

ZobaczRzekoma ofiara Jarosława Bieniuka chciała ugody. Zażyczyła sobie kwoty z kosmosu

Zobacz: Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? Specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Zobacz: Co Jarosław Bieniuk robił z Sylwią S. w hotelu? Nagranie z monitoringu rozwiewa wątpliwości!


Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Małgorzata Rozenek - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Rozenek - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Rozenek - pokaz Macieja Zienia

Małgorzata Rozenek - pokaz Macieja Zienia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×