Szukaj

Gang Majdana za chwilę się powiększy! Małgorzata Rozenek właśnie ogłosiła cudowną nowinę! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek rodzina

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan adoptują psa

Małgorzata Rozenek o adopcji psa. Gwiazda zdecydowała się na nowego pupila, który zastąpi puste miejsce po jej zmarłej niedawno suczce Mariance. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Kilka tygodni temu w życiu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana wydarzyła się prawdziwa tragedia. Po długim leczeniu odeszła ich ukochana suczka Marianka. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, jak ważni są dla niej jej czworonożni przyjaciele. Czy poradziła sobie ze stratą ukochanej suczki?

Wbrew przypuszczeniom naprawdę było to mocne przeżycie. To był nasz pierwszy pies który odszedł, nasz wspólny z Radziem. Jeszcze w takiej sytuacji, my się tego kompletnie nie spodziewaliśmy. To był pies, który był bardzo zdrowy, a potem poszło to w takim tempie, tak lawinowo. Nie jest to miłe. To jest tragiczne, jest pusto w domu. Jeszcze Marianka miała taki charakter, że była psem, który był najbardziej widoczny. Sisi, która jest pierwsza, jest z nami najdłużej, była tym psem, który zawsze był trochę z boku. A Marianka była psem który był widoczny.

Jak się okazało już niebawem gang Majdanów się powiększy o nowego pupila:

Już rozmawiamy o powiększeniu gangu Majdana. Planujemy powiększenie, rozmawiamy z fundacjami i na pewno jakaś bidulka u nas zamieszka.

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Małgorzata Rozenek w niesamowicie pięknej stylizacji na planie “Projektu Lady”! Jej garnitur to marzenie każdej stylowej kobiety!

Zobacz: Jacek Rozenek jednym zdaniem podsumował Małgorzatę. Nie miał za wiele do powiedzenia na temat byłej żony [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Rozenek jeszcze bardziej skróciła włosy! Za chwilę będzie wyglądać jak Małgorzata Kożuchowska!


Małgorzata Rozenek z Marianką

Małgorzata Rozenek z Marianką

Nowy piesek w rodzinie Małgorzaty Rozenek

Nowy piesek w rodzinie Małgorzaty Rozenek

Buldożka Małgorzaty Rozenek - Marianka walczy o życie

Buldożka Małgorzaty Rozenek - Marianka walczy o życie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×