Szukaj

Magda Gessler rozpływa się nad Kingą Rusin i zapewnia, że nie mają żadnego konfliktu. „Jest fantastyczna” [WIDEO]

Magda Gessler i Kinga Rusin mają konflikt? Tak twierdzą media. A co na to jedna ze stron? Nasza reporterka poprosiła gwiazdę Kuchennych rewolucji o komentarz w szeroko komentowanej sprawie. Od razu wszystko stało się jasne.
Kinga Rusin i Magda Gessler konflikt

Kinga Rusin i Magda Gessler konflikt

W świecie show-biznesu, pełnym temperamentnych gwiazd, które pragną wyrażać swoje zdanie, bardzo łatwo jest o przekroczenie granic i wygenerowanie konfliktu. Media i fani dodatkowo podsycają emocje, biorąc udział w dyskusjach i zostawiając różnego rodzaju komentarze.

Zobacz: Magda Gessler zdradziła nam sekret swojej diety. Aż trudno uwierzyć, że schudła w tak banalny sposób [WIDEO]

Czy Magda Gessler lubi Kingę Rusin? Oficjalny komentarz

Całkiem niedawno konflikt przypisywano Magdzie Gessler i Kindze Rusin. Dwie królowe TVN-u jednak nie dały się sprowokować i szybko wyjaśniły między sobą to, co miało je poróżnić. Okazuje się, że relacja gwiazd jest wręcz wzorowa, na co wskazuje komentarz prowadzącej Kuchenne rewolucje:

Kinga jest fantastyczna. Ma swój dziki charakter, za to ją ubóstwiam. Jest konkretna, jest tyle lat ile jest w telewizji, robi swoje projekty, wszystko jej wychodzi. Po prostu fantastyczna postać TVN-u.

Magda jest zachwycona, że w pracy spotyka się z osobami, które nie odstają od niej temperamentem:

Ona jest czasami złośliwa, ale ja też. I to jest właśnie bomba. Nie będę się kłóciła, że w tym pudełku naprawdę był kumin, bo garam masala jest droższa od kuminu, a hindusi bardzo często oszukują i kropka.

To już chyba wszystko jasne – żadnego konfliktu między gwiazdami po prostu nie było i nie ma.

Zobacz: Magda Gessler chudnie w oczach! Na najnowszym zdjęciu ma sylwetkę, jak modelka! To zasługa banalnej diety

Kinga Rusin i Magda Gessler – kulisy rzekomego konfliktu

W jednym z wydań Dzień Dobry TVN Kinga Rusin i Piotr Kraśko poprosili swoich gości – jurorów MasterChefa – o udział w teście. Mieli za zadanie rozpoznać przyprawy po zapachu. Kumin okazał się trudna do odgadnięcia dla Magdy Gessler, która wcześniej poinformowała widzów i gospodarzy, że ma katar. W kolejnym odcinku porannego show Kinga zażartowała rozmawiając z kucharzem w kąciku kulinarnym: O, to chyba ta przyprawa, której nie rozpoznała Magda Gessler. Niewinny żart sprawił, że tabloidy zaczęły przypisywać Rusin i Gessler konflikt, którego nie ma.


Magda Gessler – Bal TVN 2019

Magda Gessler – Bal TVN 2019

Kinga Rusin - studio Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin - studio Dzień Dobry TVN

Magda Gessler przed jesienną ramówka TVN 2019

Magda Gessler przed jesienną ramówka TVN 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×