Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś piątek, 20.07.2018

Krzysztof Rutkowski przed naszą kamerą komentuje sprawę Magdaleny Żuk i przedstawia swoją wersję zdarzeń: „Prawda może być bardziej brutalna” [WIDEO]
Krzysztof Rutkowski komentuje sprawę Magdaleny Żuk

Od kilku tygodni Polska żyje sprawą Magdaleny Żuk, Polki, która zmarła w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach. Choć sprawą zajmuje się parę agencji detektywistycznych, wciąż nie udało się ustalić, czy Magda odebrała sobie życie świadomie, została do tego zmuszona, popadła w psychozę czy może wszystko upozorowano.

Opinia egipskich lekarzy na temat Magdaleny Żuk poruszyła Marcina Prokopa! Dosadnie powiedział co myśli [WIDEO]

Przypomnijmy – 30 kwietnia w tajemniczych okolicznościach zmarła Magdalena Żuk – Polka, która wybrała się do Egiptu na wczasy. Dzień wcześniej 27-latka wypadła ze szpitalnego okna, a do dziś nie wiadomo, co spowodowało jej bardzo dziwne zachowanie. Na nagraniach opublikowanych w sieci widać jak Magdalena Żuk szarpie się z obsługą hotelową, awanturuje i zachowuje się w bardzo podejrzany sposób. Z sekcji zwłok, która została przeprowadzona w Egipcie wynika, że kobieta zmarła w wyniku uduszenia, a spowodować to miało stłuczone płuco.

Co zagraniczne media piszą o śmierci Magdaleny Żuk? Nie szczędzą gorzkich słów pod adresem Polaków

O komentarz w sprawie poprosiliśmy jednego z detektywów sprawy Krzysztofa Rutkowskiego.

Polka, która mogła zostać tam pozbawiona wolności, tam zgwałcona, tam mógł być dokonany mord rytualny, tam mogła być krojona, posypywana solą. Oczywiście, to wszystko to jedna wielka bzdura. My nie podsycamy tej sensacji, która jest fałszem. Wiem, że prawda może być bardziej brutalna i mniej atrakcyjna niż to, czego oczekiwali Polacy, czyli śmierci w męce. Dolane do tego zostało jeszcze paliwo polityczne na zasadzie: „Bójmy się Arabów”. My mieliśmy z samej wypowiedzi, że mogło dojść do handlu ludźmi. Ja uważam, że ani handlu ludźmi nie było, ani nie było żadnych sytuacji, które mogły mieć związek z udziałem osób trzecich. To jest moje zdanie. Myślę, że potwierdzi się kolejny raz to, co zostało zawarte w naszej tezie, w naszym stwierdzeniu. W czwartek będę przesłuchiwany w prokuraturze w Jeleniej Górze, gdzie ten temat będzie przeze mnie wyjaśniany – powiedział nam

Miejmy nadzieję, że praca Krzysztofa Rutkowskiego nie pójdzie na marne i wkrótce dowiemy się, co tak naprawdę wydarzyło się w Egipcie.

Magdalena Żuk miała być zabawką dla arabskich szejków? „Ona przyjechała tu na konkretne zamówienie”

Magdalena Żuk przyczyny śmierci

Magdalena Żuk

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich - Gala Gwiazd 2017

Krzysztof Rutkowski skomentował sprawę Magdaleny ŻukLubisz Krzysztofa Rutkowskiego?

Komentarzy: 10


Gość | 31 maja 2017, 16:44

przekupna zomowska świnia, nic w swej durnej robocie nie rozwiązał i to tyle na temat pajaca.


Gość | 31 maja 2017, 12:26

Kłamca , kłamca


Gość | 31 maja 2017, 03:19

ósób trzecich nie bylo ,bylo duzo wiecej ich tam osoby 4 i 5 i ilczyc mi sie nie chce


Gośćwert | 31 maja 2017, 03:14

detektyw- dziure w tyłku i swoje teorie ma kazdy ,co oczekiwac od skazanca zomo olac go


Gość | 30 maja 2017, 22:51

to jest hańba!!!!!!! zamordowali dziewczynę nie ma sprawiedliwości na tym świecie koszmar ciekawe jakby coś się stało jego rodzinie czy by powiedział to samo!!!!!!


Gość z egipt | 30 maja 2017, 21:40

Wzial w lape od szejkow i plecie 3po3.tez tam pojade powesze troche ustawie temat wrzme koperte i udam (greka)egipcjanina.


Gość | 30 maja 2017, 21:28

Panie Krzysztofie kto Panu zamknął usta? Niespodziewanie szybko zmienił pan swoje zdanie,chyba po wypłynięciu filmiku z laską po programie Uwaga w TVN. Jakoś nie ma pan żadnych konkretnych dowodów w tej sprawie,a wysuwa pan tezę


Peleton | 30 maja 2017, 17:52

Ja wierzę Panu Rutkowskiemu.Gdyby zajmował się tą sprawą rzeczywiście pod publiczkę,to by ją ciągnął w nieskończoność,wymyślając i rzekomo badając coraz to nowe rewelacje,żeby zadowolić rządnych sensacji ludzi.


Taka sobie | 30 maja 2017, 15:17

Bzdury to ten ,podejrzany , chwiejny jak wiatr zawieje „dedektyw” od siedmiu bolesci opowiada: ) rodzino ….Magdaleny nie pozwolcie ….zamiesc tego pod dywan …walczcie o prawde, a prawda jest tylko jedna ,nikt nie ma prawa odbierac zycia drugemu czlowiekowi ,zlapac bandytow , oprawcow ,mordercow i odpowiednio osadzic !!!!…


Ania | 30 maja 2017, 13:19

Krzysztof Rutkowski to kryminalista z prawomocnym wyrokiem sądowym za oszustwa więc chyba jego miejsce powinno być w więzieniu a nie nadal zabawia się w detektywa !! Na pytanie czy lubię Krzysztofa Rutkowskiego moja odpowiedź brzmi NIE. Uzasadnienie: NIE lubię przestępców !


Dodaj komentarz
×