To od tego zaczęła się wielka metamorfoza Katarzyny Niezgody. Bizneswoman pierwszy raz o tym, dlaczego diametralnie zmieniła wizerunek [WIDEO]

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda przez 10 lat była związana z Tomaszem Kammelem. Podczas ich związku wielokrotnie spotykała się z nieprzychylnymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Po rozstaniu przeszła spektakularną metamorfozę, diametralnie zmieniając swój wizerunek. Od czego wszystko się zaczęło?

Katarzyna Niezgoda wkroczyła do show-biznesu za sprawą medialnego związku z popularnym dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Tomaszem Kammelem. Ich relacja od samego początku wywoływała sporo emocji, głównie ze względu na różnice, które ich dzieliły.

Podczas gdy Niezgoda zmagała się z nadwagą, jej partner uważany był za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w przemyśle rozrywkowym. Wiele osób zarzucało mu, że związał się z Katarzyną dla korzyści finansowych. Czas jednak zweryfikował te spekulacje.

Związek dziennikarza i bizneswoman trwał dekadę i dobiegł końca w 2015 roku. Decyzję o rozstaniu podała do wiadomości publicznej Katarzyna Niezgoda. Od tej pory w jej życiu wiele się zmieniło, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne, karierę, jak i wizerunek. Była partnerka Kammela zakochała się ponownie, a jej wybrankiem jest Paweł Markiewicz – aktor znany głównie z seriali paradokumentalnych. Para zaręczyła się dwa lata temu, o czym Katarzyna powiedziała Jastrząb Post dopiero teraz.

Bizneswoman przeszła również spektakularną metamorfozę. Diametralnie zmieniła fryzurę, farbując włosy na jasny blond. Wprowadziła również restrykcyjną dietę, dzięki której schudła aż 30 kilogramów. Wymieniła garderobę – czarne ubrania wymieniła na kolorowe, które podkreślają jej urodę. Dziś wygląda olśniewająco i w niczym nie przypomina siebie sprzed 10 lat.

Katarzyna Niezgoda o swojej metamorfozie

W rozmowie z naszą reporterką Katarzyna Niezgoda opowiedziała o swojej metamorfozie. Jak osiągnęła tak spektakularny efekt?

To była praca nad sobą. To był okres przez wiele lat, zresztą to widać w mediach – moich błędów, porażek i wpadek totalnych.

Jak to się zaczęło?

Któregoś dnia przyszłam do swojej fryzjerki i powiedziałam, że ja teraz chcę być natychmiast blondynką i od tego wszystko się zaczęło. Cały mój styl się zmienił, wszystko po kolei. To był impuls, jednego dnia mówię: dobra, teraz.

Swoją postawą Katarzyna może zainspirować wiele kobiet do podobnych decyzji.


Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką

Katarzyna Niezgoda zachwyca sylwetką

Komentarze

 • Tessa pisze:

  Wygląda…jak kiedyś, tylko jest starsza, bez rewelacji. Po prostu kobieta z nadwagą i tyle w temacie.

 • Gość pisze:

  Kurczę, aż założyłam bryle gdzie ta spektakularna metamorfoza.

 • GośćAbb. pisze:

  Ta kobieta nie ma chyba luster w domu.Przecież to koszmar.Z czego jest taka dumna?Z tych trzydziestu kilogramów?I myśli że jest piękna i zgrabna?Za kolejne trzydzieści może coś z tego będzie.

 • Gość 77 pisze:

  W tej czerwonej sukience i kapelusiku wygląda komicznie ……kobieto jesteś otyła więc nie wszystko dla Pani …..może trzeba zainwestować w lustro

 • Gość pisze:

  Jaka metamorfoza?????? Ślepi jesteście ?????wieloryb i jeszcze wszędzie jej pełno na chama lans

 • Niki pisze:

  Jaką metamorfoza,pomalowała włosy na blond ale dalej jest spasiona nic tu nie widzę żeby się coś zmieniło w jej wyglądzie.

 • Gośćkrystal pisze:

  I nadal jest bardzo nie apetyczna i nie ładna . „Nie pomoże puder róż kiedy człowiek stary już.

  • Ola pisze:

   a Ty stara(y) jesteś i nadal nie wiesz jak się pisze „nie” z przymiotnikiem w stopniu równym.

 • Gośćkiki pisze:

  Spektakularna metamorfoza ????? z brunetki na blondynkę i tyle w temacie to że zaczeła się inaczej ubierac to też zadna „spektakularnosc”

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×