Szukaj

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła dadzą popalić w „Tańcu z gwiazdami”! Szykuje się mega starcie! „Nikt nie chce odpaść” [WIDEO]

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska o rywalizacji w Tańcu z gwiazdami

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła mają konflikt?

Justyna Żyła i Dominika Tajner-Wiśniewska rywalizują w Tańcu z gwiazdami o Kryształową Kulę. Gwiazdy w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziały o relacjach między uczestnikami i zdradziły, że chociaż atmosfera na planie jest pozytywna, to nikt nie chce odpaść z programu. Zobacz rozmowę wideo.

Już w najbliższy piątek czekają nas prawdziwe emocje. O godzinie 20.00 będzie można oglądać pierwszy odcinek 9. edycji Tańca z Gwiazdami. W tym sezonie poziom wśród uczestników jest naprawdę wysoki, więc można się spodziewać zaciętej rywalizacji. Co ciekawe, o Kryształową Kulę walczą aż trzy gwiazdy pochodzące z Podhala – kontrowersyjna Justyna Żyła, przystojny Qczaj i zmysłowa Dominika Tajner-Wiśniewska.

Jak wyglądają relacje dwóch góralek, którym do niedawna przypisywano wspólny konflikt? O to Justynę Żyłę zapytała nasza reporterka:

Trzymamy się wszyscy razem i jak spotykamy się w tym samym miejscu to wiadomo – jakaś kawa przed treningiem, każdy każdego motywuje, tworzymy fajną, zgraną grupę. Obie pochodzimy z Wisły i blisko nam do siebie, to nie jest tak, że my akurat się tylko z Dominiką trzymamy, ale jakoś często się spotykamy, bo mamy także swoje wspólne tematy pozataneczne. Raczej nie będzie rywalizacji, mamy tam jeszcze z Podhala Qczaja i taka trochę góralska grupa się utworzyła.

A co o rywalizacji z  Justyną powiedziała Dominika?

My obie jesteśmy z Wisły, dwie góralki, trzeba się wspierać. W ogóle z uczestnikami tej edycji fajną mamy chemię i fajny mamy klimat i myślę, że każdy to potwierdzi. Włącza się też rywalizacja, wszyscy są zmęczeni, ale nikt nie chce odpaść.

Za którą z nich trzymacie kciuki? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Oniemieliśmy. Dominika Tajner-Wiśniewska jak filmowa piękność na ramówce Polsatu! Tak zjawiskowo nie wyglądała nigdy

Żona Wiśniewskiego do Justyny Żyły: „Ty coś mówisz?”. „Taniec z Gwiazdami” od kulis wygląda ciekawiej niż w telewizji!

Dominika Tajner-Wiśniewska zmieniła fryzurę! W „Tańcu z gwiazdami” pokaże się jeszcze piękniejsza!


Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, wiosenna ramówka 2019

Dominika Tajner-Wiśniewska zmieniła fryzurę

Dominika Tajner-Wiśniewska zmieniła fryzurę

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×