Lada chwila 55. urodziny Joanny Przetakiewicz. Wskazała nam, co chciałaby dostać. Wstrzelenie się w jej oczekiwania to ekstremalne trudne zadanie!

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz 11 grudnia będzie obchodziła 55. urodziny. Jaki prezent chciałby dostać? Padła zaskakująco szczera odpowiedź.

Joanna Przetakiewicz z biznesem jest związana od lat 90. Przez długi czas była partnerką Jana Kulczyka. Najbogatszy Polak otworzył przed nią kolejne furtki. Dzięki niemu poznała m.in. Karla Lagerfelda, który zainspirował ją do otworzenia własnego przedsiębiorstwa modowego. Marka La Mania przyniosła jej spore przychody oraz podbiła i tak wielką popularność.

Już niedługo, 11 grudnia, Asia będzie obchodziła 55. urodziny. Reporterka Jastrząb Post zapytała ją o to, czego jej życzyć i jaki prezent chciałaby dostać.

Joanna Przetakiewicz o prezencie na urodziny

Nasza rozmówczyni zdradziła nam, że lada chwila nie tylko będzie miała swoje urodziny, ale również 4-lecie działalności jej inicjatywy społecznej – Ery Nowych Kobiet, zajmującej się aktywizacją przedstawicielek płci pięknych.

Za chwile mamy 4-lecie Ery Nowych Kobiet. Za chwilę mam 55. urodziny, które mam zamiar bardzo świętować. Będzie taka jedna niespodzianka, gdzie ja będę chciała na pewno zamanifestować siłę dojrzałych kobiet.

Jaki prezent najbardziej by ją ucieszył? Jak się okazuje, Przetakiewicz nie chce od swojego męża, Rinke Rooyensa, drogich rzeczy. Chodzi jej przede wszystkim o to, aby podarunek świadczył o tym, że partner wie, o czym ona marzy.

Siódmy pies? A może kot? Żartowałam. Kiedyś moja przyjaciółka powiedziała bardzo szczerze, chociaż nigdy w życiu nie uznawałam ją za romantyczną, to kiedy dostałam od Rinke tysiące kwiatów, to ona powiedziała, że te kwiaty są dużo bardziej wzruszające niż szmaragdy. Szmaragdy zawsze były jej marzeniem, które zresztą od swojego męża dostała, żeby było jasne. Ja oczekuję takich prezentów, które mówią, że ktoś o tobie myśli, wie, o czym marzysz, wie, czego byś chciała. To nie musi być kupiony, drogi prezent. To zupełnie nie o to tutaj chodzi.

O ile Rinke bez problemu „wstrzeli się” w oczekiwania Joanny, to w przypadku osób, które mniej ją znają, może to być naprawdę trudne!

Spodziewaliście się takich słów z ust jednej z najbogatszych kobiet w Polsce?


Joanna Przetakiewicz i Anna Lewandowska

Joanna Przetakiewicz i Anna Lewandowska

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - Bal Fundacji TVN 2022

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - Bal Fundacji TVN 2022

Robert Lewandowski, Joanna Przetakiewicz i Anna Lewandowska

Robert Lewandowski, Joanna Przetakiewicz i Anna Lewandowska

Komentarze

 • Gośćmadzia pisze:

  Dlaczego ciągle o tej Pani jest wiele ciekawych osobowości i cisza .Ta Pani uczy jak spełniać swoje marzenia zawodowe ale czy kzad pani może liczyć na tyle szczęścia co Ona w kwestii finansowej ..chyba nie..Osobiście dla mnie jest mało wiarygodna.!

 • Gość pisze:

  Czyli jednym słowem S K S ahaha

 • Gość Toja pisze:

  Ileż złośliwości i zawiści w tych komentarzach. Lubię ja za to, że nie kłamie jeśli chodzi o wiek, jest zadbana, miła i uprzejmą dla wszystkich. Pomaga innym naprawdę, nie to co np. Rozenek. Nie chwali się ciuchami jak Gośka. Normalna kobieta i ma klasę w przeciwieństwie do tamtej. Co Wam przeszkadza ta kobieta? Nic Wam nie zrobiła.

 • Gość pisze:

  Pierdu pierdu

 • Gość Fiona pisze:

  Bajecznie bogata, ale zmanierowana kobieta. Bez klasy. Duze pieniądze nie lubią hałasu, a ona wciąz powtarza, ze kocha luksus z wzajemnoscią, Rzekomo zajęta pracą, a tak naprawdę zycie upływa jej na nieustannych wakacjach, balach, imprezach, wizytach w salonach kosmetycznych i fryzjerskich… Samoloty, drogie samochody, luksusowe kreacje i restauracje są osią jej życia, Trzeba przyznać, że potrafi jednak zrobić dużo szumu wokół własnej osoby

 • Goosia pisze:

  Nigdy w życiu bym nie powiedziała, że ma tyle lat o wiele młodziej wygląda. A wychodzi na to, że jest w wieku mojej mamy. Mam już dla mniej kupiony kosz słodyczy z poczty kwiatowej ale jeszcze będę czegoś szukać stacjonarnie, ale nie mam pomysłu na ten moment.

  • Gość pisze:

   Jej atrakcyjność to figura i włosy z doczepami. Zrobić jej zwyklą fryzurę jak Twoja mama i będzie wyglądała na więcej niż ma. Twarz ma straszną

 • Gość pisze:

  Najlepszy prezent dla niej, kurs szycia i obsługi maszyny do szycia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×