Szukaj

Kłopoty finansowe Iwony Węgrowskiej: „Jest bardzo ciężko. Nie ukrywam”. Aż przykro słuchać [WIDEO]

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska w związku z pandemią musiała zrobić sobie przymusowy urlop. Gwiazda od wielu miesięcy jest bez pracy. Za czym najbardziej tęskni w czasie pandemii?

Pandemia koronawirusa mocno odbiła się na gospodarce. Ze względu na kwarantannę i przymusowe obostrzenia pracę straciło wiele osób, a jeszcze większa liczba z nich przez kilka kolejnych miesięcy została bez środków do życia. To wszystko nie ominęło również show-biznesu. Branża rozrywkowa do tej pory nie wróciła do normy. Podczas wszystkich wydarzeń obowiązują surowe i bardzo restrykcyjne normy sanitarne. Niestety wiele osób w obawie przed zarażeniem nadal nie chce uczestniczyć w imprezach masowych.

Iwona Węgrowska o utracie pracy

Kryzys związany z pandemią na swojej własnej skórze odczuła również Iwona Węgrowska. Wokalistka od kilku miesięcy nie zagrała żadnego koncertu, a tym samym została pozbawiona możliwości zarobku. Przez długi okres nie odbywały się żadne wydarzenia artystyczne, co mocno odbiło się na jej finansach.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post gwiazda zdradziła, jak ciężki zawodowo jest dla niej ostatni czas.

Jest bardzo ciężko. Nie ukrywam. Nasza praca i zarobki finansowe zostały wstrzymane od marca. Gdzieś można wystąpić, ja tego jeszcze nie zrobiłam. Czekam na odmrożenie naszej branży artystycznej i mam nadzieję, że to się stanie, bo ja naprawdę wariuję. To można zgłupieć, jak ktoś tak żyje sceną, fanami, to te koncerty są naprawdę bardzo ważne. Żeby nie było ograniczeń do 150 osób, żeby mogli przyjść wszyscy. To wtedy ma sens. Wiadomo, że są sytuacje, że śpiewa się dla jednej osoby czy dla 10 tysięcy osób i to nie ma znaczenia. Ale jednak jak jest publika i śpiewają twoje piosenki, to jest to coś pięknego. Więc ten czas zamrożenia postanowiłam przeznaczyć na pracę. Cieszę się, że mogę normalnie wejść do studia nagraniowego, bo też był taki moment, że śpiewało się w domu.

Czy jej domowy budżet ucierpiał przez kwarantannę?

Finansowe bardzo odczułam brak koncertów. Od marca większość artystów nie zarobiło ani złotówki. Ja jestem niestety w tej grupie. Mogę tutaj liczyć na wsparcie całej mojej rodziny, ale jednak ja nie funkcjonuję bez tych koncertów.

Trzymamy kciuki za wszystkich artystów.

ona


Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Iwona Węgrowska — Gwiazdy na charytatywnym pokazie mody

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×