Hotel Paradise: Blondino o związku z Martyną. Dlaczego im nie wyszło po programie? [WIDEO]

Blondino i Martyna z Hotelu Paradise

Blondino i Martyna z Hotelu Paradise

Łukasz Książkiewicz z Hotelu Paradise opowiedział o swojej relacji z Martyną Kondratowicz. Dlaczego ich związek okazał się niewypałem? Jaką relację mają obecnie?

W finale Hotelu Paradise o główną nagrodę walczyli Łukasz i Martyna. Para ostatecznie przegrała z Mariettą i Chrisem, którym udało się stworzyć związek nie tylko na czas trwania show.

Hotel Paradise: Blondino o związku z Martyną

Wielu fanów reality-show zastanawia się, dlaczego Łukasz Książkiewicz i Martyna Kondratowicz nie dali sobie szansy i nie postarali się o stworzenie związku na poważnie. W trakcie programu kibicowało im wielu widzów. Co poszło nie tak, że ich relacja nie przerodziła się w nic poważnego? O to Blondino zapytała nasza reporterka.

Każda relacja jest inna. To trzeba by było czuć wewnętrznie. Ja nie jestem osobą, która po tygodniu chce zbudować związek i chce coś więcej. Ja tak powiedziałem jak przyleciałem do Hotelu Paradise. Przyleciałem bardziej po przygodę, aniżeli po miłość. Przyleciałem tam po to, aby się bawić. Ale tak naprawdę, jeśli chodzi o miłość to jest to tykający zegar. Nie wiadomo kiedy on puści. Jeśli chodzi o Martynę, to jest ona moją przyjaciółką. Niczego nie jestem w stanie obiecać, czy będzie z tego coś więcej. Na razie żyjemy w relacjach przyjacielskich, jest nam z tym dobrze. Mamy to do siebie, że możemy sobie wszystko powiedzieć. Ja nie mam przed nią żadnych tajemnic.

Łukasz skomentował także zachowanie Adama w stosunku do Martyny. Przypomnijmy, że w trakcie programu zdradził ją z inną uczestniczką.

To jest życie. Ja w życiu słyszałem różne historie i to też jest jedna z historii życiowych. Takie coś czasami następuje. Ludzie robią czasami dużo gorsze rzeczy.

Co na to Martyna?

Zapis całego live’a z Blondino:


Martyna i Blondino

Martyna i Blondino

Kto wygrał Hotel Paradise

Kto wygrał Hotel Paradise

Pary finałowe Hotel Paradise

Pary finałowe Hotel Paradise

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×