Karolina Ferenstein-Kraśko o pomyśle prowadzenia „DDTVN” przez Małgorzatę Rozenek. Obejrzałaby śniadaniówkę z jej udziałem? Padły szczere słowa

Małgorzata Rozenek, Karolina Ferenstein-Kraśko

Małgorzata Rozenek, Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstien-Kraśko o Małgorzacie Rozenek w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Żona Piotra bardzo szczerze skomentowała pomysł swojej byłej przyjaciółki. Wszystko to w rozmowie z Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVN-u. Od lat prowadzi programy dla stacji, które przyciągają przed telewizory milionową publiczność. Zaczynała dekadę temu jako gospodyni Perfekcyjnej Pani Domu. Potem przyszły Piekielny hotel i Azja Express, aż w końcu dostała widowisko sygnowane jej nazwiskiem – Iron Majdan. W reality-show, w którym brała udział z mężem, Radosławem Majdanem, wypełniała najbardziej szalone misje przygotowane przez producentów w najróżniejszych krajach.

W bogatym portfolio Małgorzaty brakuje jednego, wymarzonego przez nią punktu – prowadzenia Dzień Dobry TVN. Gwiazda w wywiadzie udzielonym Kubie Wojewódzkiemu powiedziała wprost, że ma chrapkę na dołączenie do obsady śniadaniówki. Zasygnalizowała też, że zgłaszała swoją wizję przełożonym. W odpowiedzi Edward Miszczak zapewnił, że „nie słyszał o takich pomysłach”.

Jak na obecność Rozenek w porannym paśmie zapatruje się Karolina Ferenstein-Kraśko, która swego czasu przyjaźniła się z Małgorzatą?

Karolina Ferentein-Kraśko o Małgorzacie Rozenek w Dzień Dobry TVN

Rozenek i Kraśko według spekulacji prasy plotkarskiej nie utrzymują już ze sobą bliższych relacji. Obie skupiają się na swoich sprawach, a ich drogi zawodowe już dawno przestały się krzyżować. Mimo to Karolina życzy Małgorzacie jak najlepiej i zapewnia, że trzyma kciuki za spełnienie jej marzeń. Dodała, że będzie kibicować każdemu, kto obejmie wymarzoną posadę Gosi. Wszystko to powiedziała przed naszą kamerą:

Myślę, że wiele osób chciałoby zasiąść na tej kanapie. Wiemy, że jest to jeden z najlepiej oglądanych programów w telewizji. Ja wszystkim życzę jak najlepiej, więc kto wyląduje ostatecznie na tej kanapie, temu będę kibicować.

W jakiej odsłonie woli oglądać swojego męża? Czy wolała gdy prowadził Dzień Dobry TVN z Kingą Rusin, czy jednak chętniej ogląda go w roli dziennikarza newsowego w TVN24?

Ja go uwielbiam oglądać w każdej odsłonie. A tak poważnie- myślę, że to była bardzo ciekawa dla niego droga. Ale jego miejsce jest tam, gdzie jest. Jest dziennikarzem newsowym, jest w centrum wydarzeń i tego, co dzieje się na świecie, więc tam jest jego miejsce.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Małgorzata Rozenek. Konferencja przed premierą jej nowego kursu

Karolina Ferenstein-Kraśko - gwiazdy na evencie biżuterii

Karolina Ferenstein-Kraśko - gwiazdy na evencie biżuterii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×