Edyta Górniak lokowała pieniądze w niecodzienny sposób. „Pomyślałam, że to już nie ma sensu”. Teraz inwestuje w coś innego

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak otworzyła się ws. inwestowania pieniędzy. Kiedyś wydawała najwięcej na dwie różne rzeczy. Nie zgadniecie, na co!

Edyta Górniak na scenie muzycznej jest obecna od wielu lat. W 1994 roku z piosenką To nie ja! reprezentowała Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji. Od tego czasu wydała siedem albumów studyjnych i masę singli. W jej dorobku znajduje się łącznie ponad 200 utworów. Kilka dni temu brylowała na koncercie z okazji 70-lecia działalności Telewizji Polskiej.

W zasadzie, gdyby to był tylko kolejny koncert dla telewizji, to rozważałabym nieprzyjęcie tego zlecenia, chociaż w ogóle nie lubię odmawiać wystąpień publicznych,  ale to są 70-te urodziny i dlatego jestem – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Nasza dziennikarka zapytała ją też o to, w co inwestuje pieniądze.

Edyta Górniak o inwestowaniu pieniędzy

Diwa powiedziała, że najlepsze rzeczy w życiu można przeżyć bez wydawania pieniądze i nikt nam ich nie odbierze.

W życiu są różne rzeczy – coś może się nie opłacać, ktoś może nam coś zabrać, coś może się nie opłacać, a wspomnień, przeżyć, modlitwy w deszczu, w oceanie, czy śmiechu nikt nam nie odbierze. Rozproszenie umysłu, przestawienie percepcji, złapanie dystansu, to są rzeczy, których nie otrzyma się inaczej jak właśnie w podróży. To są wspaniałe rzeczy i tego się nie da odebrać.

Dodała, że kiedyś najwięcej pieniędzy inwestowała w mikrofony i… buty.

Kiedyś kupowałabym piękne buty. Mam ich bardzo dużo. Teraz trochę porozdawałam, więc mam mniej. Ale kiedyś buty, to był dla mnie pierwszy zakup. Jak inwestowałam, to inwestowałam w buty i dobre mikrofony. Zawsze lubiłam mieć dobre mikrofony, a potem coraz szybciej pojawiały się dobre mikrofony, więc pomyślałam, że to już nie ma sensu.

Teraz najwięcej inwestuje w syna i podróże:

Oczywiście w Allana. To jest moja inwestycja na całe życie. Teraz, jeśli chodzi o siebie, to inwestuję w podróże, bo one mi dają szczęście.

Co wam daje szczęście?


Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak - 50. urodziny na planie Jaka to melodia?

Edyta Górniak i Mateusz Szymkowiak

Edyta Górniak i Mateusz Szymkowiak

Edyta Górniak w bikini

Edyta Górniak w bikini

Komentarze

 • Tak pisze:

  Madra i DOBRA kobieta. Kieruje sie INTUICJA czyli najwyzsza forma INTELIGENCJI. Ma racje w tym wszystkim co mowi z czego sie jedynie sprany motloch smieje.

 • Gość pisze:

  Każdy ma naturalne prawo błądzić…
  Poszukiwanie nie jest złe… Samo w sobie… To element ścieżki… rozwoju…☺️ Tylko dlaczego wiemy najlepiej co nam pasuje… Skoro spełniamy tylko kaprys… Ja …
  Odpowiedzialny świadomy rozwój to coś innego…są na to inne sposoby.. wiedz która zdobywano od 1000lat… 🙃 Wystarczy odpowiednio długi spacer… I pewne procedury podczas tego spaceru… Umysł się wyciszy i zamilknie wreszcie … Cuda się staną tu i teraz… Nie gdzieś tam w pieciogwiazdkowcach z fuul obsługa… Ale Ona wie lepiej…

 • Gośka pisze:

  Wierze ze ta pisdiwa niknie z tvp jak jej poplecznicy straca wladze.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×